1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

AICE - pomoc v nouzi (2)
Mr Hawaii
24/7/2014 08:46:31
Dobrý den, já jsem pan Hawaii, soukromé půjčky věřitel, který dává život časové příležitost půjčky. Potřebujete naléhavě půjčku splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr zlepšit své podnikání? Už jste byli odmítnuti bankami a jinými finančními institucemi? Jste v nouzi konsolidační půjčku nebo hypotéku? My půjčovat finanční prostředky na jednotlivce, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 3%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytovat spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout loan.So kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: hawaii_loanfirm77956@outlook.com
David Svatoš ( dáda )
4/5/2010 13:17:14
Ahoj všem,
v rámci AICE připravujeme aktualizaci souboru pomoc v nouzi. Pokud někdo chcete být v tomto projektu, prosím kontaktujte mě po mailu nebo do SZ nebo sem do vlánka a dohodneme se.
Cílem je udělat aktuální adresář, který bude k nalezenení na všech stránkách strabi tematikou a pokud možno i v info listech všech trabantích klubu. Aby když budete v nouzi jste věděli, na koho se ve vašem okolí obrátit.
Děkuji,
Za AICE David Svatoš
více také na [URL]
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: AICE - pomoc v nouzi

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist