1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Karburátor (4)
IMFO NR
3/5/2010 09:29:18
EDA, pri použití menších pneumatík ukazuje tachometer v i a c ako v skutočnosti automobil ide. Pri použití pneu vačších rozmerov ukazuje tacho m e n š i u rýchlosť akou ideš.
Ja teraz jazdím na 145/70x13 a pri tachometrových 100 km idem podľa radaru cca 94 km/hod.
Eda Profil uživatele
2/5/2010 15:11:31
Pokud používaš pneumatiky menší 13/70 tak je to normální.
Eda Profil uživatele
2/5/2010 15:10:21
U jakéhokloliv karburátoru má vliv na protékani paliva jehlový ventil, který je umístěn nad plovákovou komorou ( čtyři šroubky na klíč 8 - je nutno také vyměnit gumové těsnění pod víkem) Ventil je vymačkaný a nedrží. Ventil je neopravitelný a musí se nahradit novým. Je třeba také nastavit hladinu v karburátoru - při otočení víčka vzhůru nohama je mezera mezi plochou víčka a spodní stranou plováku 17,6 mm. Ta se seřizuje vkládánim, nebo ubíraním fíbrových těsnění.
Doporučím také vymontovat celou palivovou nádrž z vozu, benzín vypustit do čistých plastových láhvi a vyčistit kohout a odkalovací misku. Budete se divit, co tam je marasu. Benzín se dá znovu použit, pouze nečistoty usazené na dně se tam nelejou zpět.
adam
2/5/2010 13:08:25
Dobrý den,potřebuji se na něco zeptat.Mám v trabantu karburátor typ H 1,1 a když nechám puštěný palivový kohout tak mi z něho prosakuje benzín,zatím nevím přesně odkud.Co se s tím dá dělat?
A je normální aby tachometr ukazoval o 10km/h nižší rychlost než jakou jedu?
Děkuju za odpověď
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Karburátor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist