1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

natření ramen (3)
antenka
21/4/2010 18:37:36
Hlavně nezapomeň-až ty ramena natřeš-ošetřit ramena vevnitř!!!Oni jsou kolikrát pěkně natřený,ale zrezaví a zeslábnou kvůli rzi zevnitř.U oka uchycení jsou sváry nedotažené-jsou tam otvory cca 3-4mm a těmi jde vpravit do vnitřku řídký olej(trafo)aby tam šplouchal a ochránil vnitřní stěny.Otvor je ale z vrchu,pokud není ucpaný rzí.Já dával do každého ramene 0,3l.
lukaš Havlik Profil uživatele
21/4/2010 16:41:06
čus ja nepoužil ani jedno natrel jsem to hammeritem a dodnes beze změn
Petr
19/4/2010 16:43:53
dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak a čím natřít zadní ramena mam na nich rez a chtěl bych to natřít , dá se na to použít Tlumex nebo resistín car/ml ? děkuji za odpoved
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: natření ramen

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist