1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Nátěr kovových částí podvozku (4)
habr Profil uživatele
19/4/2010 01:28:57
Orezlá místa je nutno očistit na kov nějakou mechanickou metodou, používíní odrezovačů není spolehlivé. Čím méně chemie, tím lépe, poctivý ocelový kartáč na brusce nebo v ruce je daleko účinější. Po odstranění bláta, koroze a mastnoty doporučuji holý plech natřít nejprve vhodným základním nátěrem na podvozky, třeba Autex nebo jiný vhodný i novodobý nátěrový materiál. Obecně nemám důvěru k těm vodou ředitelným, ale to neznamená, že jsou špatné, jen já jim nevěřím. Po zaschnutí je opravdu vhodný na základ nanést tlumex; ze všech druhů nejvhodnější je tlumex plast který je spec. na autopodvozky.
Loprajs
18/4/2010 21:55:11
Podle mě je nejlepší tlumex plast.
lil B.G.
18/4/2010 21:52:13
spodek je celej z kobu ;). Pokud to nebudeš chcít přelakovávat nějakou klasickou barvou, tak pečlově obrousit, kvalitní základ a tlumex...
Filip
18/4/2010 20:11:24
dobrý den , potřeboval bych pomoct potřebuju natřít spodek trabanta ale jenom ty kovový části mam je totiž zrezlí . nevíte co bych měl pooužít ? jestli resistín car/Ml , tlumex nebo něco jiného ? děkuji za odpověď .
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nátěr kovových částí podvozku

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist