1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Samovolné zvyšování otáček (13)
Mrs. Ceren
12/6/2016 20:48:58
WELCOME TO PERGO CORPORATE FINANCE,(PCF), pergocf@fastservice.com aims is to provide Excellent Professional Service.

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?.

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose – from vacations, to education, to unique purchases

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme.

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Please, contact us for more information: pergocf@fastservice.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed...$, €, £:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- Name of the Site:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement.

Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
pergocf@fastservice.com

We look forward to hear from you ASAP

Interested applicants should Contact us via email: pergocf@fastservice.com
Mrs. Ceren
12/6/2016 20:48:57
WELCOME TO PERGO CORPORATE FINANCE,(PCF), pergocf@fastservice.com aims is to provide Excellent Professional Service.

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?.

Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose – from vacations, to education, to unique purchases

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme.

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed...$, €, £:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- Name of the Site:

If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement.

Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
pergocf@fastservice.com

We look forward to hear from you ASAP

Interested applicants should Contact us via email: pergocf@fastservice.com
habr Profil uživatele
6/6/2016 15:47:38
"Největší" závady jsou obvykle zapřičiněny nějakou darebnou prkotinou. Mnoho spokojených kilometrů!
Lubor Grund Profil uživatele
6/6/2016 08:15:15
Díky za radu! Mezi tím mi přestala svítit kontrolka dobíjení, žárovička ok, tak jsem zkontroloval kabely a nakonec vyměnil celý alternátor a zase dobíjí a vše v pořádku, u toho jsem si všiml, že vypadla pružinka od lanka plynu, tak jsme nasadil do správnýho očka a ejhle všechno jede v pořádku, sytič nevisí, plyn také ne, startuje na první cinknutí...Oprava gufer přijde na řadu na právě vymontovaném motoru asi zároveň s celou generálkou, výbrusem a pod. Takže jsem asi špatně vyhodnotil závadu, uvidíme, jak to bude dál jezdit. Tento týden něco pojezdím.
habr Profil uživatele
4/6/2016 07:59:53
Lubore, k pátrání není žádný důvod. Na novém motoru jsou volná nebo popraskaná gufera na klikovce a přes ně si motor přisává falešný vzduch. Je to nejen pro jízdu nepříjemné, ale i pro motor nebezpečné, protože tento vzduch přisávaný navíc který neprojde karburátorem, není se směsí benzínu a oleje, je suchý. Při deceleraci se zavře škrtící klapka, do motoru jde pouze volnoběžná smes v množství urceném pro zhruba 800 otáček, ale motor přitom v horkém stavu má mnohem víc otáček, pomalu z nich padá dolů právě z nedostatku paliva a po celou dobu klesání otáček vlastně běží při vysoké teplotě na sucho. To podstatně ovlivňuje jeho opotřebení.
Nezbývá, než přinejmenším demontovat setrvačník a vyměnit aspoň gufero pod ním, ale to může pomoci jen částečně, nemusí se tím závada odstranit zcela, obvykle je potřeba vyměnit gufera obě, i pod řemenicí. V takovém případě doporučuji již přestavět klikovku výhradně na labyrinty, ale to je pracné a nákladné. Na straně řemenice lze na guferovou klikovku použít nmísto gufera spěciální upravený labyrint (prodá www.trabantservis.cz ) a musí se o 2mm zkrátit krček řemenice. Na straně setrvačníku je potřeba dát labyrintovou přírubu a celý labyrintový setrvačník, díly koupíš jeté nebo také na uvedemém odkaze. Labyrinty při správné montáži zaručí doživotní pohodu a jdou stěhovat z klikovky na klikovku. (zjednodušená informace)
Lubor Grund Profil uživatele
2/6/2016 09:21:28
Ahoj Pánové! Mám podobný problém, po výměně motoru se po nastartování zvyšují otáčky a pak pomalu padají. Při jízdě po vyřazení se zvedají otáčky odhadem na nějakých 2500, po zhruba deseti sekundách začnou pomalu klesat až se dostanou do volnoběžných. Snažil jsem se nic proti minulému motoru neměnit, karburátor stejný, opatrně očištěný, těsnění dvojité, zapalování EBZA jsem seřídil, pouze vyměnil svíčky. Motor táhne normálně. Gufera jsem při výměně nezkontroloval. Než znovu vyndám motor, chvíli bych pátral. Díky za radu!
Radek Novák Profil uživatele
7/3/2010 14:32:50
Problém je vyřešen,těsnění u příruby jsem otočil a utáhl šrouby a od plovákové komory jsem každý šroub utáhl.Samozřejmě s rozumem je to hliník.A mám po problému.Ale zase mám strach aby to nezačalo znovu když bude motor opravdu horky po několika kilometrech.
7/3/2010 10:50:30
Děkuju za radu,těsnění nové jsem nedával a matky jsem dotáhl spíš víc ale zase ne tak že by to bylo na strhnutí závitu.Spíše jsem myslel zda není něco špatně uvnitř karburátoru.Takže nové těsnění a přiměřeně dotáhnout
Eda Profil uživatele
7/3/2010 10:30:00
Dával jsi 2 nové těsnění pod karbec?? Dorval jsi šrouby nabyka, aby se ohla příruba??
Vždy uvažuj co se tomu mohlo stát : po vyčistění karburátoru je něco špatně - že by karburátor??
Pod karb. patří vždy nové dvě těsnění, mezi nima plastová, později fibrová podložka. Matky se dotahuji zlehka a musí být pod nima průžná ocelová prohnutá podložka.
Pro seřizení bohatostí směsi při volnoběhu je vzadu z vrchu dlouhý šroub podle typu - někdy s pružinou, někdy zajištěn kontramatkou, někdy šroub na šroubovák. Toto seřízení ma vliv jen na volnoběh - přidáni, nebo ubráni nemá vliv na spotřebu za jízdy. Bohatost musí být taková, že teplý motor chytne na volnoběh bez přidáváni plynu, z výfuku se občas oběví obláček. Šroubem otáčej o čtvrt otáčky a zkoušej co to dělá. Při dotahováni ochudiš směs, při povolení obohatiš směs. Nezapomeň zajistit kontramatku ( podle typu karb.)
7/3/2010 10:00:15
čím se seřizuje karburátor? z motorky znám že jsou tam seřizovací šrouby s pružinou.U karburátoru na trabantu je jen jeden a tím se seřizuje volnoběh.
7/3/2010 06:35:59
asito bude tou směsí.před dvěma dny sem čistil karburátor
Mikeš
6/3/2010 21:45:20
Motor si nejspíš někde přisává falešný vzduch, nebo máš rozladěnou směs.
6/3/2010 16:23:14
Ahojte,mám na trabantu problém.Při nastartování motoru se pomalu zvyšují otáčky bez sešlápnutí plynu a zachvíly (cca 3-5minut) se vrátí do normálu a zase po chvilce stoupají. Při startu přitom nemám zapnutý sytič.Nevím čím by to bylo lanko plynového pedálu se nikde nepřidírá a to samé i sytič.Prosím vás o rady,za každou děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Samovolné zvyšování otáček

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist