1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Tažné zařízení (3)
klokan
15/2/2010 21:32:55
Děkuju, vyčerpávající odpověď :-) Mám "vinutou verzi" a v současnosti se věnuji GO brzd, při kteréžto příležitosti ošetřuji zadní ramena. Jak tak na to často koukám, napadla mě tato otázka. Chtěl jsem vůz odsunout od stěny v garáži, takže zvednout zadní část na heveru s kolečky, ale nezdálo se mi, kam jej umístit. Takže už je mi to jasné :-)
Ještě jednou díky :-)
antenka
14/2/2010 21:49:55
Tažné zařízení u Lisťáku je uchyceno na listovém péru-musí se povolit třmeny-a na konci kufru je kovový kus přišroubován 4 šrouby M8 k podlaze 2 M10 k tyči tažného.
U pružiňáku visí celé tažné pouze za podlahu kufru.Za takto uchycené tažné-u pružiňáku-se nechá Trabi normálně zvednout!Mám odzkoušeno-osobně.
Takže tažné je pouze šroubované!
klokan
14/2/2010 21:29:40
Mám všeobecný dotaz technického charakteru: Jak je provedeno uchycení tažného zařízení na T 601? Není mi jasné, jaká nosná část skeletu se k tomuto účelu užívá a zda je kotvení prostřednictvím šroubování či přivařením k něčemu....
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Tažné zařízení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist