1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Dát trabaťíka 601 na čísla (13)
50000 kc do 500.000.000 kc
5/3/2018 10:47:42
Potřebujete financování? Potřebujete obchodní nebo osobní půjčku? Chcete refinancovat svou firmu? Naše společnost je zde, aby vám pomohla. Poskytujeme půjčku jakémukoli jednotlivci a společnosti s úrokovou sazbou 3%. Odpovězte nám nyní na adrese: marialorena937@gmail.com pro více informací.

Doufám, že vás brzy slyším prostřednictvím e-mailu: marialorena937@gmail.com
Přílohy:  images1.jpg (8,5 kB)
Karl
14/3/2010 08:24:55
Ahoj, pokud to nebylo v Británii, tak prosí prozraď ten DI - nově středisko správních činností, docela by mě to zajímalo. Díky. Karl
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
11/3/2010 05:10:19
Já mám trabíka vyřazeného 12/2001 a na úřadě mi řekli, že ho můžu znovu přihlásit.
Pavel JHB Profil uživatele
4/3/2010 08:46:34
Co to bylo za klub? Sedmilhari? Kniha jizd na veterana uz cca 15 let
neexistuje... Omezeni sice jsou, ale nikdo je prakticky nemuze dokazat.
trabas Profil uživatele + foto
7/1/2010 23:09:04
Po 1.1.2009 plati tento nesmysl první kupec a další už neplatí. Od 1.10. 2009 doplnili, že ZTP a ZTP/P jsou osvobození. Takže to chápu tak, že když si inval. jako první koupí ode mě tarbíka, tak nic neplatí a neplatí ani další kupci. Byla v tom džungle a někde si to vysvětlovali, že invalida jako první byl osvobozen od daně a následný kupec neinval. musí platit. Zaplatil a pak vraceli peníze. Jinak, je-li nesmysl daň již prvním kupcem zapalcena a nebo v případě inval. prominuta, další kupci již nic neplatí. Tedy ZATÍM! Je to díra v zákoně a určitě bude novelizace, aby stát nepřišel o prachy.
7/1/2010 18:56:08
Trabas>tak jeste jednou.... Zajima mne zda se to bere jako ofiko prvni
prevod. Tzn. polopaticky: ZTP si koupi vozidlo (= neplati ekoteroristickou
dan). Proda ho za tyden mne. Uz je to dalsi prodej po ucinnosti
ekoteroristicke vyhlasky takze bych nemel platit, nebo je tam vyjimka pouze
pro ZTP a ja to mam znovu jako prvni prodej?
Pajka
7/1/2010 14:44:35
Jednoduše, zákon hovoří o "první přeregistraci od data 1.1.2009" - takže se jedná o druhou a ekodaň se neplatí - nějak na to zapomněli.
6/1/2010 20:07:00
To Pavel JHB: Nerozumím tvé otázce. To co jsem psal 5.1.10 je napsáno rozumitelně a je z výborného zdroje. Dokonce se prý invalidům vracely i peníze.
6/1/2010 16:55:51
trabas>a dalsi??? Jde to pres toho ZTP nejak "prekatrovat"???
5/1/2010 15:18:35
To Petr Mašát: Bude-li prvním majitelem (po přepisu) po 1.1.2009 osoba ZTP nebo ZTP/P, tak se 10 litrů neplatí (invalidé jsou od této daně od 1.10.2009) osvobozeni a neplatí tuto eko daň ani další vlastníci. Zatím to tak platí, díra v zákoně, ale určitě to změní. Chtělo by to využít co nejdříve.
Petr Mašát
3/1/2010 12:14:36
Díky za podrobnou a obsáhlou odpověď. Taky jsem uvažoval o veteránských číslech, ale před oněmi 3 roky to v místním klubu byl dost problém. Že prý je trabantů ještě moc a kdesi cosi. Taky s ním chci jezdit více než by mi dovolila kniha jízd u veterána. Takže ještě jednou díky a já jdu shánět TP.
habr Profil uživatele
3/1/2010 11:55:57
Ne, není jiná možnost. Pokud bylo jednou již vozidlo vyřazeno z evidence a nově i zlikvidováno, pak není možné zlikvidované vozilo vrátit zpět do provozu. Tato možnost byla dříve, dokud neexistovala ekologická likvidace, ale ani tehdy to nebylo snadné, bylo nutno podstoupit schválení ve zkušebním ústavu silničních vozidel v Praze - Klíčanech a bylo velmi drahé. V součastnosti již nejde vyřadit vozidlo bez potvrzení o jeho likvidaci, nebo o prohlášení, že vozidlo bylo využito pro jiný účel a již nikdy nebude sloužit původnímu účelu.
Vy máte jedinou možnost - sehnat živé papíry bez vozu nebo s vozem, nejlépe takové jaké odpovídají uvedemu provedení vozu a na nich provozovat Váš vůz. Jistě nemusím připomínat, že je nutné při nákupu papírů zkontrolovat, jestli jsou "živé" nebo již zrušené, také bude nutno zaplatit registrační kontrolu při které musí souhlasit barva, VIN a číslo motoru pokud v papírech není proveden výmaz čísla motoru. Pak už jen 800,- za přepis a 10 000,- Bursíkovného a máte po starostech.
Petr Mašát Profil uživatele + foto
3/1/2010 08:49:05
Mám trabantíka rok 1970 nebo 1971 sehnal jsem ho jako nepojízdný vrak za odtah asi před 7 lety. Celková GO mi zabrala asi rok a půl.Snažil jsem se o původní stav. Dalším 2 roky jsem s ním jezdil na TP z roku 1988. Teď mi stojí 3 roky doma. Chttěl byh ho dát na původní TP. Poraďte prosím jestli je jiná možnost než shánět TP.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dát trabaťíka 601 na čísla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist