1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Nabidka T600 (2)
loriana
1/9/2015 21:27:55
Dobrý večer, jsem Vám nabízejí finanční půjčky pouze pro rodiny a ty, kteří jsou naléhavě potřebují financování, který bude schopen splácet úvěr bez větších problémů během měsíčního vypořádání. Vím, že jsem velmi opatrný Podívejte se na všechny, co se děje dnes na internetu, tak se ptám lidí, abych byl upřímný, konkrétně říkat lidem špatný charakter reagovali na mé reklamy, aby se zabránilo méně problémů s mezinárodní policií, NB: Já poskytnout částku ve výši 20 000 € 20 Kč 000 Kč, 000, s úrokovou sazbou 2%. Máte-li zájem o mé nabídce, prosím, kontaktujte mě ASAP. E-mail: morganedavila@yahoo.com
Přílohy:  2.jpg (4,3 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
30/9/2004 12:25:02
Ahojte, kluci, koukali jste do meho fora? Jeden manik tam nabizi T600 z roku
1963. :-)

IJ
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nabidka T600

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist