1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Dětská autosedačka (3)
Mr. Richard Cosmos
15/8/2017 02:52:52
Dobrý den

Jsem Richard Cosmos, věřitel soukromých peněz. Vydávám úvěry s úrokovou sazbou 3% ročně a v částce 1 000,00 - 5 000 000 000,00 EUR se 100% financováním projektu s zajištěnými a nezajištěnými úvěry. Jsme zárukou poskytnutí finančních služeb našim četným klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze půjčky zpracovat a prostředky převést na dlužníka v co nejkratším čase. Pracujeme za jasných a srozumitelných podmínek a nabízíme půjčky všeho druhu zájemcům, firmám, firmám a všem podnikatelským organizacím, soukromým osobám a investorům v oblasti nemovitostí. Kontaktujte nás nyní na adrese: (richardcosmos5@gmail.com)

Nabídka půjčky.
Karl
30/11/2009 22:13:27
Jestli nemáš jiné auto, tak dává. V dnešní době bych děti v Trabantu v "českém provozu" vůbec nevozil a bez sedačky už vůbec ne.Jestli nemáš jinou možnost - tak jsem to měl kdysi já, tak bych to udělal asi takhle. Sehnal bych si kurtnu s ráčnou na co nejvíc kg a tou bych chytil sedačku jako dvoubodovým pásem za spojovací trubku mezi tlumičiv zadu. Tak jsem to měl já, než jsem si sehnal Wartburga. Elegantnější je však zjistit, zda-li Tvoje trabo nemá v kastli úchyty na pásy (já je neměl) a pak tam dát tříboďák pás. V krizi bych možná ještě nechal udělat úchyty na tříboďák dodatečně, ale nevím, raději bych dítě (děti) vozil v provozu, opakuji v provozu, v jiném autě. Karl
Pavel Hertik
30/11/2009 21:01:30
Dobry den nevi nekdo kam se dava detska autosedacka nebo se tam nedava
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dětská autosedačka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist