1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Dotaz- DEPOZIT (2)
kabloš
26/10/2009 17:38:19
kamarád ted taky vyndaval a bez problému .musí být platná stk jinak ti to nedaj a asi pojištění což v dnešní době stejně musíš zaplatit
Oli
26/10/2009 07:44:55
Dobrý den. Mám několik let v depozitu skůtra ČZ a jednosedadlový pionýr, cca 8 let. Letos mě bude končit první rok v depozitu Trabant. Může mě někdo poradit se zárukou, co mám, nebo musím zajistit, abych se nedostal do problémů s úřady? V poslední době se mi zdá, že na chybu čekají a hned pokuta a samozřejmě penále. Děkuji za odpověď. Oli.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dotaz- DEPOZIT

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist