1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

malotraktor (6)
habr Profil uživatele
10/8/2016 07:42:56
pepo, seklá uzávěrka může být příčinou. Seklou uzávěrku poznáš tak, že jedno hnací kolo zvedneš cca 2-3cm nad vozovku a podložíš tak, aby se mohlo volně otáčet, následně se pokusíš rozjet. Pokud bude diferenciál neuzamčený a funkční, tak se nerozjedeš a zvednuté kolo se bude volně točit, kolo na vozovce se netočí. Pokud ale bude diferenciál uzavřený, zaberou obě kola, tedy i to co zvednuté není a malotraktor se rozjede. Počítej s tím, že pokud se rozjede, tak spadne i to podložené kolo z podložky, takže podlož tak, aby nedošlo k nějaké škodě. Jednodušeji seklý diferenciál asi zjistit nejde.
pepa
9/8/2016 21:57:10
dekuji
pepa
9/8/2016 21:55:55
dobry vecer postavil jsem si malotraktor motor 1203 první převodovka tak tez druha octavia predni naprava multikára zadek v3s když stim jedu kola v rejdu maj snahu jet rovne chci se zeptat zda tam nemuza byt sekla uzaverka nebo cim by to mohlobyt
Eda Profil uživatele
16/10/2009 20:01:31
Pokud je zvuk při volnoběhu, vypadá to na volný labyrint - utěsnění mezi válci na klikovce. Jediná možnost odstranění je rozpůlit motor a volný labyrint upevnit, nebo u starších motorů ještě vymezit. Klepaní nemá vliv celkem na nic, jen hlinikový kroužek klepe do ložisek, dá se s tím jezdit hodně dlouho, neublíži ničemu.
Pípa
16/10/2009 11:48:25
Sic to sem nepatří, ale přesto se zeptám. Co způsobuje typické cinkání motoru Trabantů (aspoň myslim, že typické). Můj "Čenda" poslední dobou zvoní, jako kdybych vozil v motoru prázdné lahváče. Slyšet je to pouze na volnoběh. Pokud je motor pod plynem, tak je zvuk OK.
fida
15/10/2009 19:36:29
Dobrej chtel bych se zeptat nekoho kdo hodne rozumi trabantum chci si delat malotrakturek a dat tam motor trabant ale na to musi byt 2 prevodovky a jaka by se tam mohla dat ta druha spis jaka pasuje na prevodovku u trabantadekuji za rady
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: malotraktor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist