1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

motorz wartburga do trabanta (4)
Tomáš Kouřil Profil uživatele
27/9/2009 21:19:09
Ted je na bazoši i na aukru motor i s přírobou na prodej, jen to musíš najít, nepamatuji si už kde jsem to přesne našel...asi za trojku..to jde ne..
Koch jiří Profil uživatele
20/9/2009 13:00:18
Děkuji za radu,ale mam auto bez papíru a mam přes zimu volno v garáži,tak jsem si to chtěl skusit.
Pavel JHB Profil uživatele
19/9/2009 12:37:18
Zadnej problem, presnych navodu na netu je nekolik. Zel vyrobce mezikusu uz
zmenil zamestnani, takze bude treba schanet. Ja osobne bych do toho dneska
uz nesel, je velke riziko pokuty, kdyz te chyti, navic musis drzet 2
identicka auto kvuli STK.
Koch jiří Profil uživatele
18/9/2009 19:15:08
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli máte někdo skušenosti s napasováním motoru z Wartburga do Trabanta.Zajímal by mě hlavně přechod mezi motorem a převodovkou.Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: motorz wartburga do trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist