1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
lojza2 (8)
lojzo
19/8/2009 11:02:43
me se spis jednalo o tu eletrickou cast ja 12v elekromagnet mam ale nejak me zlobilo to elekr.zapo0jeni
krbec jiri Profil uživatele
18/8/2009 23:56:18
vsak na brzdeni ne mam na mysli uzavirani paliva..teda uplne uzavreni klapky kdyz se motorem brzdi..a tu klapku podle toho navodu uzaviral elektromagnet...tak me napadlo misto elektromagnetu pouzit podtlakovou membranu ktera bude tu klapku zavirat..ci otvirat..to uz zalezi na konstrukci..podtlak se muze brat klasicky ze sani motoru pred skrtici klapkou..pres zpetny ventil samozrejmne a ovladat to jen elektroventilem...
lojza
18/8/2009 22:33:04
nevim ale to na brzdeni moc neni je to spis o uzavreni skrtici klapky ale nevi kam by ta membrana sla pridelat ty stim mas nejakou skusenost nebo vis na cem to funguje_
krbec jiri Profil uživatele
18/8/2009 22:21:03
myslite vsicni urcite to zavirani klapky pri brzdeni motorem co takhle pouzit podtlakovou membranu a ovladat elektroventilem....nez shanet elektromagnet
lojza
18/8/2009 22:05:48
chtel bych se zeptat HaD jestly ti sla spotreba niz ja tam mel tech 12v a zdalo se ze jo ale nemuzu tvrdit na sto procent jelikoz me 2krat odesel ten tranzistor ale kdyz to jelo tak se me zdalo ze jo
HaD Profil uživatele + foto
22/7/2009 21:16:48
Na 12V je potřeba trochu složitější elektroniku. Už to mám hotové, asi půl roku to jezdilo kvůli vyzkoušení, ale vyskytl se malý problém. Ještě jsem se k tomu nedostal, ale je to jen o odladění prográmku do mikroprocesoru, který to řídí. Problém je hlavně s vhodným elektromagnetem, který ovládá karburátor, originál z Hycomatu se velmi těžko shání a na jiný vhodný jsem zatím nenašel.
Work
22/7/2009 18:22:25
Pokud máš na mysli ten fígl s kontrolkou dobíjení tak pokud maš 12V dynymo možna by to fungovalo ale pokud maš altik tak to určitě nepujde, protože altik dobíji i v volnoběžných otáčkach, takže kontrolka zhasne až v hodně malych otáčkach....
lojza
22/7/2009 16:08:05
cetl jsem o nekde o trabantu s rizenim behem na prazdno ale zapojeni tam je na 6v funguje to u 12v,?ma nekdo odkaz kte to je?predem dik
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: lojza2

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist