1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Výměna karoserie (1)
zigi
19/7/2009 16:56:46
Zdravím všechny Trabimaniaky!
Chci se zeptat, má-li někdo zkušenosti s výměnou karoserie .. nejde mi ani tak o to jak na to, ale spíš o tu papírovou část.
Celý problém je takový. Mám trabanta, přepsaného ještě 23.12.2008, ale je to absolutní vrak, takže ho mám vlastně jen papírově. Narazil jsem však na chlápka, co má zachovalého trabíka v depozitu, takže na své papíry si chci nechat toho pojízdného a svůj vrak chci sešrotovat na papíry od tamtoho pána :) .. číslo motoru si z TP nechám vymazat, ale nevím, jak se to má s číslem karoserie .. co myslíte, změní mi to jen tak, případně s nějakým "příplatkem", nebo je jediné východisko přehodit štítky s čísly karoserie?? ..jo a ještě jedna věc, kde vlastně ty štítky všude najdu?? ..nebo je tam jen jeden?? :) ..doufám, že se mi za moje dotazy nebudete smát, v tomhle oboru nemám téměř žádné zkušenosti ... vlastně je Trabík moje úplně první auto .. :)
 
P.S. Pokud to půjde, odpovídejte raději na mail (zigis@centrum.cz) Díky všem, co se mi alespoň pokusí pomoct.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výměna karoserie

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist