1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Letní cesty po zahraničí (8)
trabas Profil uživatele + foto
21/12/2009 19:54:34
To Jarda: Po přečtení a prohlédnutí fotek musím jen konstatovat: "Klobouk dolů!" Opravdu do musel být zážitel, na který se nezapomíná.
Jarda
21/12/2009 10:57:09
Pokud se někdo budete chtít podívat na pár fotek z Itálie a Sicílie, tak zde je odkaz na stránky.
[URL]
Ander
1/7/2009 00:12:51
Tak já jsem byl ZATÍM nejdál v Chorvatsku na Makarské riviéře společně ještě s třema motorkama (2x JAWA 250 a Tatran 125). Letos plánujem cestu spíše na západ, ale uvidíme, kolik se nám podaří našetřit. Cesta tam trvala den a půl (což ale bylo na pokraji sil :-). Vyjížděli jsme kolem 6 ráno, u Balatonu jsme byli v 17 a pak přes chorvatsko(23), Bosnu(6) a zas chorvatsko (16,). Ubytováni jsme byli v kempu "Dole". Při vyúčtování jsme měli slevy, protože jsme prý nepřijeli v autě, ale v Trabantu :-). Každopádně policie nás zastavovala jen proto, že se chtěli podívat (někdy kontroly dokladů) a měli jsme zdarma jak různé placené parkoviště, tak i slevu v Plitvických jezerách. Horší byla ale cesta zpátky. Jeli jsme směrem na Slovinsko vnitrozemím. V srpnu tam ale byly 40°C, žádný stín, tak dostaly stroje pěkně zabrat. Jednu dobu jsem myslel, že už jsem dojel a to tehdy, když jsme jeli něco přes 2km do kopce a skoro na vrchu naraz střela z výfuku a motor chcíp. Kámoš co jel za mnou byl celý černý, samozřejmě všichni byli v křeči ze smíchu, jen já jsem se pěkně zapotil. Nakonec to byly naštěstí jen zasnoplené svíčky. Opravdu, kdo nezažil, neuvěří.
Tomáš Hamral Profil uživatele + foto
30/6/2009 17:20:33
noční pohled na tu krásu. Nezlobte se za to množství fotek, ale nemohl jsem se s vámi o tu nádheru nepodělit.
Přílohy:  bogatynianight.jpg (66,0 kB)
30/6/2009 17:18:33
místo pro trabanta jako stvořené
Přílohy:  bogatyniaturow.jpg (199,5 kB)
30/6/2009 17:07:00
pannenská krajina uhelného dolu Bogatynia
Přílohy:  bogatynialand2.jpg (109,4 kB)
30/6/2009 17:04:15
Zdravím vás.
O víkendu jsme se vydali do Polska konkrétně do Bogatynii. Je to obří uhelný důl s tepelnou elektrárnou, které vděčíme za poničené Jizerské hory. Chtěli jsme našeho trabanta nafotit poblíž elektrárny, aby si zavzpomínal v jakém jezdil dříve prostředí. Dají se tam pořídit opravdu dobové fotky. Bohužel u Mělnika byla zatopená silnice a mi po 50 km na dálnici zůstali stát. Při průjezdu vodou bylo zapalovaní zcela pod vodou a to se mu nejspíš nelíbilo. Tak jsme chcanechca přesedlali do imperialistického vozidla a jeli poznávat krásy Bogatyňského výběžku.
Přílohy:  bogatyniaturow.jpg (245,7 kB)
Jarda
20/5/2009 11:51:48
Ahoj,
už dlouho chdim na tyhle stránky a hlavně do diskuze pro hledání potřebných rad. Stránky i diskuze jsou fakt SUPER. Nevim jestli už se to tu někdy probíralo, ale zajímalo by mě, kde jste byli s trabíkem nejdál. Například v létě na dovolené. No a jaký jste měli eventuelně problémy. Doufam, že se tohle vlákno ujme a bude sloužit jako inspirace pro další dobrodruhy, kteří se budou chtít v létě někam podívat.
Já jsem byl loni s přítelkyní v Itálii. Dojeli jsme až na Sicílii. Cesta nám trvala celkem 26 dní z čehož na samotné Sicílii jsme byli týden. Auto jsem na cestu v podstatě nijak nepřipravoval. Motor měl po výbrusu najeto 6000 km, klikovka byla původní. Co se týče závad, hlavní problém byly brzdy. Pokud se na cestě vyskytlo nějaké delší klesání, auto pozvolna přestávalo brzdit. S tímhle problémem jsme se setkali již první den cesty v alpách. Téměř celé obložení jsem musel vyměnit cestou zpátky. Jinak už nás postihli v podstatě jen maličkosti. Přestal fungovat tlakovej spínač na brzdový světla, prošlehla se fajfka na svíčce a ze zadního tlumiče výfuku se vytrh jeden úchyt.
Trabík nás ale v pohodě dovez na Sicílii a zpátky. :-)

Ps: Doufam, že se někdo připojí a napíše své zkušenosti.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Letní cesty po zahraničí

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist