1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Jak darovat Trabanta 601 ? (5)
Závažná a spolehlivá nabídka pujcek.
25/9/2017 11:24:02
Úver a investice penez

Ahoj,
skutecní lidé jsou ti, kterí vedí, že jim pomohou, když trpí totéž. Tento muž mi dal pujcku ve výši 3 .000 .000 CSK bez

všech komplikuji muj úkol v dokumentech požadovaných bankami v žádostech o úver. Pokud máte financní potíže, díky

tomu dnes mám supermarketu, byl to muj spasitel a opravdu nevím, co delat, tak jsem se dnes rozhodl vyzkoušet laskavost,

kterou mužete kontaktovat emailem apostupujte podle pokynu a budete se setkávat maximálne po dobu 48 hodin. Od té

chvíle mohu potvrdit, a pokud se stane, že potrebujete pujcku, mužete kontaktujte ho dobre. Takže potrebujete, jako já,

mužete mu napsat a vysvetlit vaši situaci, muže pomoci jeho pošte: mioaraciocan02@gmail.com
Přílohy:  thecke.jpg (12,6 kB)
Standa1443
19/5/2009 09:38:53
Pokud by ho chtěl cizinec jako veterána, odhlásí se jako vývoz do ciziny, musí mít STK zaplatí 800,- + pojistku na 1 měsíc a přihlásí ho na veteránské značky, nebo hned prodá zpět do ČR
Eda Profil uživatele
18/5/2009 15:07:38
Ono darovat má i své rizika. Pokud padneš na slušného člověka, bude spokojenost na obou stranách.
Vždy bych sepsal písemnou smlouvu o zapůjčení vozidla, s tím, že přebíra veškerou zodpovědnost za provoz, technický stav a povinnost platit zákonné pojíštění. Velký technický průkaz bych nedával z ruky, stejně je nutné všechny úkony na úřadě dělat v místě evidence. Dále ve smlouvě by mělo být, že vozidlo nebude dále zapůjčeno ani prodáno.
Problém nastane při úmrti vlastníka psaného v dokladech, nebo toho co si vozidlo "zapůjčil".
Velký TP by si měl nechat původní majitel u sebe a v případě, že s ním nebude osoba od zapůjčeného vozu řádně spolupracovat, může nahlásit odcizení vozidla, nebo vozidlo zrušit ( protokol o ekolikvidaci a je to). Problémy jak ho chytí se zrušeným autem mu nezávidím.
Kajda Profil uživatele
17/5/2009 22:01:26
Ahoj, jediné řešení, které mě napadá je použít papíry, které má už někdo přepsané na sebe. Není to právě legální způsob, ale nenapadá mě jiná cesta. Vzít vozidlo, vyměnit čísla z nějakého už třeba vraku, který ale ještě má papíry a doklady od tohoto vozidla pouze papírově zlikvidovat.
milan sch
17/5/2009 14:46:41
Zdravím, potřebuji poradit jak uchránit trábíka před likvidací, protože by mohl někomu sloužit ještě hodně dlouho. Tchán ze zdrav. důvodů již nejezdí a chce darovat svého miláčka aby nešel do šrotu. Problém je, že převodem je vůz za 10000,- Kč takže neprodejný. Poradí někdo jak zachránit toto auto, které je velmy motoricky dobrý a po technické str. také má pouze loupající se lak? pokud se najde popřípadný zájemce jsem na truhlarstvi.1990@seznam.cz jinak v inzerci je také inzerát na tento vůz. Chceme ho darovat, aby potěšil někoho kdo má k této značce vztah. Milan 721441805
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jak darovat Trabanta 601 ?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist