1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Nejlevnější pojištění (10)
Tomáš Šústek Profil uživatele
19/12/2013 16:13:13
Nemyslím si, že by mne nemuselo pálit, zda ten komu jsem způsobil škodu svoji vinou, obdržel její úhradu řádně, včas a v plné výši. To jednak a především z hlediska principu mravního, ale taky právního. Pokud mi nebude škoda uhrazena, pak pochpitelně budu ji požadovat podle zákona po tom, kdo mi ji způsobil a ne po pojišťovně. To si pak musí pojištěnec vyřídit s pojišťvnou sám. Osobně si myslím, že rozdíly v ceně pojistného nejsou tak drastické, abych si nemohl dovolit pár stovek připlatit.
kolečko
11/12/2013 15:38:47
Pokud má auto historické značky, tak se to dá pojistit za pár korun. Jinak je to počítané jak s ostatními auty. Já mám pojištění přes internet www.inpojisteni.cz a jsem moc spokojen.
Pavel JHB Profil uživatele
17/5/2009 17:41:05
Pajka> reseni plateb skod te nemusi palit (pokud teda do tebe nevrazi
pojistenec CPP)
Pajka Profil uživatele + foto
17/5/2009 15:53:35
Už mám pojištěné 2 vozidla přes to online pojištění. Jednoduše Vám domů dojde zelená karta + 3 smlouvy. Vše podepíšete, 2 smlouvy pošlete v předepsané obálce zpátky a zaplatíte buď složenkou nebo převodem a hotovo. Opravdu se to vyplatí... Nevím, jak je to s kvalitou těchto pojišťoven, ale nejlevnější je Hasičská + ČPP dává zvýhodnění pro vozidla vyrobená do roku 1970. Jinak na ČPP jsem neslyšel zrovna chválu, co se týče řešení plateb škod a tak, ale tak už to bývá, jestliže si vyberete nejlevěnší pojištění u nejlevěnší pojišťovny, tak nějaký háček v tom asi být musí.
Tom Profil uživatele
16/5/2009 19:18:11
díky za odpovědi všem!
Pajka Profil uživatele + foto
14/5/2009 06:52:02
Doporučuji tento internetový portál: www.top-pojisteni.cz - vypočte vám to na základě zadaných údajů nejlevěnší pojištění a rovnou to pojištění můžete přes tento systém sjednat (konkrétně třeba u hasičské p., která vychází bez slevy na historické vozidlo nejlevněji, to vyšlo levněji než sjednání přímo na webu oné pojišťovny). Doporučuji.
Pavel JHB Profil uživatele
14/5/2009 03:23:50
Standa1443>To platis strasne moc, CPP rok 52-69 klasifikuje (udajne jako
jedina pojistovna) jako historika a melo by to byt pro plny bonus 129,-
(jsem ale schatraly starec zijici na malem meste) Jinak u kazdeho pojisteni
je dobre pred ukoncenim smlouvy pouzit srovnavac (www.srovnavac.cz) a
pripadne prepojistit jinam. Trabant ale vyxhazi uz snad 15 let nejlepe u
CPP. Ale napr Citroena (1.9TD) jsem mel u Triglavu za 2900, ti pro tento rok
zvedli pojisteni o vic nez 1000,- Uz jsem u Wuestenrotu za 2350,- To se za
par minut prace s PC vyplati ne? Pristi rok pujdu klidne k vcelarum,
kanalizacim, svazu hovnocucu - hlavne kdyz budou mit levnejsi pojisteni....
Kajda Profil uživatele
13/5/2009 23:04:31
Obávám se, že nikdo nebude s to ti poradit přesně. Obecně se dá říct, že nejlevnější je ČPP, případně ČSOB, pokud jsi hasič, tak hasičská. Ale výši ceny ovlivňuje spousta faktorů, stáří auta, tvoje stáří, odkud si - trvalé bydliště (já jsem z Jihlavy, bydlím v místní části Zborná, to je taková vesnice na okraji a už to prý má vliv na nižší cenu oproti samotné Jihlavě). Já jsem například pojišťoval narychlo u ČPP za cca 3000 rok s 15% bonusem auto z roku 71. Jak vidíš, oproti Standovi docela rozdíl, takže to zkus obejít a pozeptat se.
Standa1443
13/5/2009 21:09:10
já mám u Č.Podnikatelské (plný bonus, vyrobeno do roku 1970) za 416,- ročně
Tom
13/5/2009 18:45:23
Dobrý den, nevíte kde se dá nejlevněji sjednat povinné ručení na vozy trabant a za kolik? děkuji za odpovědi.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nejlevnější pojištění

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist