1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Jede ja jeden válec (3)
Work Profil uživatele
13/4/2009 17:56:52
přimo na trabanta, ještě zkusim vyměnit VN vedeni od civky k svíčce, sou to ještě ty červene
Ptak
13/4/2009 17:53:52
Tak zkusit vymenit civku a kabely s botkou (fajfka svicek).Jeste bych se kouknul na stav kontaktu a na draty co vedou od IMFsoftu, teda podle toho jakej je. Zda univerzal, nebo primo na trabanta
Work Profil uživatele
13/4/2009 17:34:29
Tak vás dneš opět zdravím, mám tu takový problém, mám trabant 601 kombi, karburator (asi) 28HB 1-1 (v kolenu karburatoru je nějake zařízeni), svíčky jsou brisky, zapalovani od IMFsoftu, dneska konečně zprovozněn, tak sme to byli projet.
 
Problém: asi po 15 ujetých km, přestal jít válec blíže převodovce, po vyměně svíčky start napoprve a hura dal, vymontovana svíčka měla cihlovou barvu.
Na tom válci mam umistěne teplotni čidlo ktere v té době ukazalo cca 85C°.
dojeli jsme domu asi dalšich 15Km a dodělaval sem posledni maličkosti, jenže když jsem chtěl zacouvat do garaže, ejhle opět na jeden válec, svíčka opět cihlová na teploměru ani ne 60C°.
 
Děkuji za jakékoliv nápady a připominky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jede ja jeden válec

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist