1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

5 sraz Pyrkomania Poznan Polska (5)
Nabídka půjček mezi velmi vážnými jednotlivci: Sarbine
23/8/2018 18:12:22
Velmi zvláštní příležitost pro vaše finanční problémy

Dobrý den, vážený pane, dovolte mi, abych vás kontaktoval v tento den. Ráda bych vás informovala, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc těm, kteří to potřebují. Nevíme, že krize na našem kontinentu oslabila naše banky a finanční instituce. Ráda bych vám řekla o mé nabídce úvěru nebo půjčky peněz mezi jednotlivci, tento úvěr je v dosahu všech, ať už nezaměstnaných, zakázaných nebo bankovních spisů. Já se také zabývám lidmi, kteří potřebují pomoc a kteří hledají finanční pomoc, aby viděli dokončené projekty nebo aby splatili své dluhy. Nabízím vám půjčku komukoli, kdo ji může splácet s úrokem ve výši 2% ročně pro každého, kdo má zájem psát mi, nezávaznou osobu, zdržet se. Jen upřímný a spolehlivý. Kontaktujte mě:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (7,2 kB)
Ksd
22/4/2018 08:46:05
Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
Potrebujete financie konsolidovať svoje dlhy?
10/1/2017 14:24:21
Potrebujete financie konsolidovať svoje dlhy?

Dobrý deň, pán a pani Táto správa je určená pre všetkých, ktorí naliehavo potrebujú obzvlášť závažný žiadosti o úver. Dal som ťa s úverom od € 5000 až € 500.000 veľmi jednoduché podmienky. Tiež som robiť investície a pôžičky medzi jednotlivcami všetkého druhu. Ponúkam Credits krátke, stredné a dlhé termíny na všetky osoby schopné splatiť aj s úrokmi vo výške 3% pre záujemcov email mi: sethian.jean.marie@gmail.com
Přílohy:  2222.jpg (7,8 kB)
5 sraz Pyrkomania Poznan Polska
12/4/2009 13:51:42
Pyrkomania 5 - Poznan 30.04-3.052009
pyrkomania.pl

We would like to invite you to Pyrkomania, the 5th rally of Trabant cars, which will take place between 30.04 and 03.05 in La Costa holiday camp based in Lusowo close to Poznań. It is a place situated at the scenic lakeside, perfectly attuned for big events.

We prepared several attractions, which you can discover if you grace us with your attendance. It is a second biggest Trabant rally in Poland, which hosts more members every year.

Wir möchten alle Trabi-Fans zum 5. Polnischen Trabant-Treffen „PYRKOMANIA“ einladen. Die Veranstaltung findet vom 30.04 bis zum 03.05.09 in der Nähe von Poznań, in Lusowo, ähnlich wie in den vorigen Jahren in Gasthaus „La Costa“ statt. Es liegt an dem malerischen See und ist auch für die großen Veranstaltungen schön geeignet. Wir haben für Sie viel vorbereitet und wir freuen uns auf Ihr Dabeisein, was für uns auch große Ehre wird. Unser Treffen ist zweitgrößtes Trabant-Treffen Polens und hat Jahr für Jahr immer mehr Beteiligte.
Yulas
12/4/2009 13:49:52
Pyrkomania 5 - Poznan 30.04-3.052009
pyrkomania.pl

Chcielibyśmy zaprosić państwa na pyrkomanie, 5ty rajd samochodów Trabant, który odbedzie sie pomiedzy 30.04 a 03.05 w osrodku La Costa pozlozonym w Lusowie blisko Poznania. Jest to miejsce usytuowane na malowniczym brzegu jeziora, swietnie przystosowane do duzych imprez. Przygotowalismy wiele atrakcji, ktore bedziecie mogli odkryc jesli zaszczycicie nas swoją obecnoscia. Jest to drugi najwiekszy zlot Trabantów w Polsce, który gości coraz wiecej czlonkow co roku.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: 5 sraz Pyrkomania Poznan Polska

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist