1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

rada1 (2)
Standa1443
1/4/2009 17:56:07
Zapojení je stejné jako na Škode 120, elmagnet se zapojí na 7.pojistku(15) Po vypnutí zapalování se uzavře volnoběžný kanál karburátoru. Myslím, že to měly poslední Hycomaty.Ale až tak velký význam to nemá a pokud po vypnutí zapalování ti nechce chcípnout motor, tak očisti svíčky, případně i hlavy.
radek
31/3/2009 18:59:34
Chtel bych se zeptat jestly ma nekdo skusenost s eletrickym zapojenim-(elektromagnetického rízení volnobehu na trabanta 12V?)koupim prevodovku na trabanta stary typ i s nefunkcni volnobezkou. Predem dekuji za odpoved na snaselradek26@seznam.cz
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: rada1

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist