1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Problém se zámky dveří (3)
lil B.G.
28/3/2009 20:31:05
u zadních dveří ti vyskočila "packa" co tlačí na takovej plíšek, kterej odtláčí tu páčku.. oddělej tapec od kufru a tu packu vrať zpět před ten plíšek a utáhni tam malou matku mylsím osmičku ale né moc! mohlo by ti rupnout to tělísko zámku ;)
Eda Profil uživatele
27/3/2009 21:34:09
LuNa : napiš mi na email : trabant.ek@seznam.cz
LuNa
27/3/2009 11:01:06
Hoj,
mám problém se zámky dveří ... než to rozmontuju chci o tom pokecat
 
1) Dveře spolujezdce .. přestala jít přesouvat odemykací pojistka nahoru a dolu .. je neustále zamčeno. nevím jak to mám otevřít ... sundal jsem čalovnění dveří ale stejně jsem nepřišel na to jak to vevnitř otevřít ... :(
 
2) Zadní dveře po odemčení jde klika zamáčknout velice jemně bez odporu (jen slabá pružinka) a dveře se neodevřou ... pouze lze vycvaknout štoubovákem zevniř zobáček. zkoučel sjem to mačkat otevřené a zobáček se nepatrně hýbe ale až když je klika téměř zamáčknutá.
 
má pro mě někdo radu?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Problém se zámky dveří

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist