1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Škoda 120 (8)
Strýc
20/3/2013 22:48:21
Ahoj, gratuluji k trabimu!
K literatuře vyfocené v galerii by měla ještě přibýt "Bible" -Vlastislav Šlehofer: Údržba a opravy vozů Trabant 600 a 601. Hodně informací se lze dozvědět na Trabime.cz, lze se i zaregistrovat a založit kartu vozu. Zadní nápravy není třeba se bát, vyplatí se pravidelně kontrolovat upevnění. Má vzadu listové pero nebo vinuté pružiny? Jaký je to ročník? Na cívce starteru z boku vedle svorky kabelu je označení 6 nebo 12 V. Šestka na 12V opravdu není ideální, ale dá se s tím jezdit, není to akutní. Hodně zdaru!
Jarca
12/1/2009 14:41:55
Habr: tak jsem dnes byla vyřadit auto trvale z evidence. A najednou to šlo :-)) (i když se mi nejprve snažili vnutit vyplnit formulář o ekologické likvidaci). Takže ještě jednou díky. A jen doufám, že zbytky auta už opravdu neexistují...
Jinak chápu, že úřednice za nic nemohou, ty si toto nevymyslely.... A přiznávám, že je pohodlné napsat otázku a čekat na odpověď, než si pročítat různé články... Příště se polepším :-) Hezký den
habr Profil uživatele
11/1/2009 01:28:07
Jsem rád, že jsme Vám aspoň trochu pomohli. Nedivte se, že jsem reagoval ostře, ale toto se tady řeší nonstop od poloviny října a stále dokola vysvětlujeme to, co by měl každý vědět ve vlastním zájmu sám. Ani my nechodíme na školení na magistrát; také zde radí většinou ti, co mají vše v pořádku. Když zde i na jiných webech potom někdo nadává na zas*ané úřednice, které nedokážou přepsat 5 aut v polopřevodu od roku 2000, tak mne to zlobí. Za těmi okénky jsou také jen lidé a nemohou za to, že někdo vydá zákon a jiný jej nedodržuje a pak na poslední chvíli chce zázraky.

Ale k věci: myslím, podle zkušenosti, že se po tolika letech nemáte čeho obávat a klidně vozidlo zrušte. Šance, že by dodnes brázdilo silnice se mi jeví jako nulová. Protože nový majitel k němu nemá papíry, tak by ho asi nevyvařoval a negenerálkoval, nejspíš už prošlo hutěmi.
Jarca
10/1/2009 19:53:51
Habr + Tomáš Šústek: Máte pravdu, už jsem to pročetla, děkuji :-) To bych mohla celkem bez problémů trvale odhlásit, když jsem dala značky dočasně do depozitáře v březnu 2004. Jen se teď můžu strachovat, aby ten dotyčný, kterému jsem auto bez značek nechala na náhradní díly, s ním nedej bože jezdil a něco vyvedl. Nebo vyhodil zbytky s výrobními čísly někam do lesa.... To pak bude všechno na mě. Myslíte, že toto řešit nemám a mám to rovnou odhlásit a je velmi nepravděpodobné, že by to takhle bylo?? Ještě jednou díky....
habr Profil uživatele
10/1/2009 01:07:01
Jarca: zajímavá otázka, chytrý chlap by spíš hledal odpověď ve vhodném vláknu, už jen názvy vláken to přímo nabízí, tak to zkuste také tak. Toto se zde řeší stále dokola.
doklad
9/1/2009 19:02:43
takto vypada doklad o ekologické likvidaci
Tomáš Šústek Profil uživatele
9/1/2009 18:29:07
Tak si přečtěte vlákna, pořád se to tu řeší dokola.
Jarca
9/1/2009 14:10:12
Ahoj, dobrý den, před pár lety jsem zděila Škodu 120. V březnu 2004 jsem odnesla SPZ do depozitáře a vozidlo dočasně vyřadila. Do půl roku jsem auto dala "náhodnému kolemjdoucímu" na náhradní díly a byla ráda, že s tím už nemusím mít starosti. Nějak jsem ho bohužel zapomněla vyřadit trvale z evidence. Nyní jsem byla na policii a prý musím sehnat dotyčného, komu jsem auto dala.Nejen, že ho nenajdu, ale ten by byl sám proti sobě, kdyby mi měl potvrdit převzetí (sám s tím nebude chtít mít starosti). Na vrakovišti mi taky nikdo nechce prodat potvrzení...Takže teď nevím, jak bych mohla tuto situaci vyřešit... Nevěděl by nějaký chytrý chlap, co bych mohla udělat ?? Moc děkuju za rady, Jarča
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Škoda 120

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist