1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Ochrana dutin (2)
Eda Profil uživatele
5/1/2009 07:20:50
Korozi jde pouze zpomalit, nikoliv odstranit. Dutiny je nejlíp dělat v létě, kdy je vozidlo suché a teplé. Je dobré odstranit co nejvíce prachových usazenin v dutinách - mechanicky rozrušit a vyfoukat. Já používám směs Rezistin ML 50%, vezelína na těžní lana ( už není tak používám vazelínu AOO) 20%, olej Konkor 30%. Celá směs se promíchá a naředí lakovým, nebo technickým benzínem na potřebnou hustotu a stříka hadičkou s rozprašovačem na konci do všech dutin. Případné protečení odchytávám do misek a dá se použit znovu.
Rezistin samostatný je na použití v novém čistém voze. Kde jsou již prschové usazeniny se na povrchu hromádky prachu vytvoří film, který nadojde k samotnému plechu, tudíž ten dále koroduje. Směs se vsákne a projde k plechu.
Směs smrdí sama o sobě dost, nepoužívejte autobenzín který smrdí ve voze více.
To: Tomáš Šústek - ozvi se mi na tel. 606 900 069, nebo email trabant.ek@seznam.cz
Tomáš Šústek Profil uživatele
4/1/2009 12:26:51
Dobrý den,
zjistil jsem, že mi začala korodovat dutina přední příčky karosérie. Jelikož bych ji chtěl zachránit, chci se zaptat jak nejlépe oštřit dutinu karoserie, která již je napadena korozí. Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Ochrana dutin

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist