1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Auta v polopřevodu - DOBRÁ ZPRÁVA (27)
korema
27/9/2018 22:42:02
Nabídněte kredity pro seržanty
Chcete-li věřit svým vděčným pozdravům, čestnost učitelů a upřímnost a upřímnost učitelů jsou dvě věci, které chybí. Dávám vám kredity vážným lidem, kteří mi mohou zaplatit 3% roční úrokovou sazbu. Moje kreditní podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Pro více informací nás kontaktujte. PS: korema96@gmail.com
Přílohy:  01_thumb.jpg (19,4 kB)
loan4 Profil uživatele + foto
17/12/2015 01:47:06
Nabídka úvěru paní Rosalia Santiago
Jsem Rosalia Santiago, generální ředitel podnikatelského FIRMY LIMITED, nabízíme všechny druhy úvěrů podnikům, jednotlivcům a také na právnické osoby, a nabízíme také služby důvěry a investice pro široké spektrum zákazníků / kandidáti, cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%, s minimálním množstvím úvěru (5,000.00 euro) a s maximální výše úvěru (10,000.000.00 eur) v období jednoho roku až 50 let ,
Posláním společnosti je spolupracovat, aby jednotlivcům a organizacím, kteří potřebují finanční služby, které jim pomohou plnit jejich potřeby, očekávání a pomáhají zlepšit život našich zákazníků a jejich komunit. Podnikatelské úvěry.
Email: Rosaliafinance@hotmail.com
habr Profil uživatele
16/12/2015 10:13:11
Ještě doplním, že pokutu může dostat jak řidič taženého zaniklého vozidla, tak velmi pravděpodobně i řidič tažného vozidla, protože ten je odpovědný za to, co táhne. Vždy záleží na úhlu pohledu, pro někoho zaniklé vozidlo může být pokladnice cenných dílů a pro druhého to samé vozidlo může být neekologickým odpadem.
habr Profil uživatele
16/12/2015 10:08:57
Zaniklé vozidlo nesmí být účastníkem silničního provozu a ani nesmí být odstaveno na veřejném prostranství, je to dáno tím, že zaniklo, tedy neexistuje. Novelizovaný zákon pamatuje i na případ, že se někdo dopustí podobného přestupku a ocení ho pokutou až 50 000 korun. Přeprava zaniklého vozidla je tak možná pouze na podvalníku.
Josef
15/12/2015 19:16:59
Mam dotaz muzu mit doma neboli vlastnit auto zanikle v poloprevodu?? Muzu toto auto tahnout z jednoho mista na druhe pomoci jineho tazneho vozidla? Nehrozi mi neco jako ze ridici tazeneho vozidla?
Jarouš
23/10/2015 09:10:20
Tady jsou odpověďi na to co hledáš [URL]
Kamil
23/10/2015 09:07:04
Pokud je moje auto trvale vyřazené z registru, lze ho tam pak dodatečně opět dopsat? Musím platit pojištění povinné ručení na auto vyřazené z registru? Díky za rady
habr Profil uživatele
7/8/2015 00:04:27
nemůžete mít auto v polopřevodu, protože od 1.7.2015 již nemůže žádné takové auto existovat. K tomuto datu byla všechna motorová vozidla podléhající registraci bez dokončeného převodu trvale vyřazena z registrace a zanikla. Ke dnešnímu datu tedy mohou být poze vozidla registrovaná s vlastníkem nebo zaniklá. Ve vašem případě doporučuji zajít na úřad na kterém bylo vozidlo zaregistrované a tam se přímo zeptat jaký je současný status zmíněného vozidla a jak pokračovat aby se stav změnil k vaší spokojenosti. Tohle Trabanťácké stránky nevyřeší, to musíte řešit tam, kde vám to bude úředník vyřizovat, protože jeho pohled na věc je podstatný, ne náš. Ptát se zde je zhruba to samé, jako ptát se v lékárně, jaké použít hmoždinky do sádrokartonu.
Falky
6/8/2015 14:07:06
Mam 5 let starou insignii mam orig tech prukaz nove pov ručení ze dne 31,7,2015 a pri stk se zjistilo že nekdo si udelal před rokem kopii TP kde bylo dano auto do polopřevodu abych vysvetlil
my jsme majiteli a to auto jezdilo taxi a diky minulé uprave o taxi musel být uveden jako provozovatel koncesionář ten koncesionář skachoval a když si nekdo zádal o kopii tp tak uredník zrusil provozovatelediky krachu ale majitel je porád puvodni tedy my ale v te kopii je to vyznaceno jako polopřevod
kopie tp byla vystavena udajne za duvod ztráty originálu pritom my ten orig mame a majitelka si o kopii nezadala nikdy jak v teto veci postupovat ja myslel že bez svolení majitele si nikdo o kopii tp žádat nemuže Dale by mne zajimalo jak je to spřestavbami a nebo pokud se dá auto prodat ven a prihlasit tam a pak třeba dovest zpět můžete nekdo poradit děkuji
Michal
13/7/2015 11:49:41
Potrebuju radu mam auto v poloprevodu a pani na urade mi nechala jak velkej tak malej techničak a nic mi ktomu nedala a tet mi dela pojistovan problemi prosím o radu dekuju ?
habr Profil uživatele
29/6/2015 19:39:37
Ne, o ničem takovém se numluví a údajně ani neuvažuje. Opatření má mít vlastnosti eutanazie a nikoli prodlužování agonie. Navíc by bylo spíš vhodné se zeptat na stránkách dopravního odboru magistrátu než na stránkách přítel vozidel koncernu IFA. Nepředpokládá se, že by se v budoucnu polopřevody a převody vozidel přesunuly z magistrátů na zájmové sdružení, takže nás ani MD ČR neinformuje o svých krocích do budoucna, své magistrátní pobočky však informovat musí a to s předstihem. Termín konce polopřevodů je znám více než 9 měsíců, vyřízení trvá i registrační kontrolou max několik hodin, kde je tedy problém?

Jedna možnost ale je, ještě zítra podat písemnou žádost o dokončení registrace na podatelnu z důvodu obsazenosti pracoviště (ve znění zákona je tato možnost přímo uvedena větou, že musí být dokončení převodu vozidla do 1.7.2015 alespoň zahájeno a podání žádosti je zahájením kroků vedoucích k dokončení), nechat kopii podání potvrdit a počkat, až Vám magistrát určí termín dokončení polopřevodu, ten Vás vyzve písemnou nebo telefonickou formou na přesně daný termín. Pokud nebudete mít vše řádně připraveno a využila jste termínu, pak bude vozidlo beznadějně zaniklé se všemi důsledky, další termín nedostanete.
jana
29/6/2015 07:42:55
Dobrý den, všimla jsem si, že na rezervacich web stránkách magistrátu je hodně rezervací na celý tento i příští týden, nevíte nebude nějaká vyjimka pro převod z poloprevodu v cervenci?
Jan Slavík Profil uživatele
22/6/2015 18:58:38
Rád bych se podělil o dnešní zkušenost s dohlášením vozidla, snad to ještě někomu pomůže a nepromrhá den jako já dnes.

Lokalita Praha, auto v polopřevodu před rokem 2009, bez STK, na evidenčku jelo na podvalu. Pro úřad tedy mám velký TP, malé OTP s ustřiženým rohem, papír s evidenčkou, kupní smlouvu, zaplacené povinné ručení. K převodu ji ještě v neděli večer hledám info na netu. Na www.praha.eu něco málo ale hlavně odkaz na aplikaci na zkontrolování si zda je vozidlo v polopřevodu. Konkrétního nic, co jsem našel nám.

Dějství prvé 7:45, Registr vozidel na Vyšehradě. Po otevření a získání lupenu, cesta na informace pro papír na přihlášení, paní za šaltrem dost "vostrá". Mi sděluje že zde pouze vozidla s ekopoplatkem (bursíkovným) a vrazí mi do ruky papír že jako na Bohdalec nebo Jarov bych měl vyrazit. Víc nic

Dějství druhé 8:30 Registr na Bohdalci. Zde lidí jak much, lupeny vyčerpané, ptám se na přepážce Pán za šaltrem poradí že bych si měl příště přivstat. Tak to jsem věděl také.. Děkuji

Dějství třetí 9:28 Jarov (když už jsem promrhal kus dopoledne tak to zkusím) lupeny jsou cca 60 čísel předemnou. Na nástěnkách to samé co jsem četl na netu tak třeba.. Sedí bloumám nístana to jde docela rychle a pak se to zastaví na 10 15 i více minut. Jsou to také lidé budiž. Před polednem jsem na řadě. Paní za šaltrem příjemná a to opravdu. Bohužel mi nemůže pomoci neboť auto nemá STK a já musím s převodem provést okamžité uložení do depozitu. Provádí to pobočka Bohdalec a Vysočany. Jinak mám vše v pořádku a dává mi i formulář pro "deposit". Konečně relevantní informace. Skrz net se dívá do Vysočan a sděluje mi že lupeny tam nemají. Děkuji za takovéto info..

Dějství čtvrté 12:20 Vysočany (co s načatým dnem, za pokus to...) Na místě lupeny nejsou, ale u mašinky na ně čeká několik lidiček s tím že občas tam nějaký lístek vypadne když na vyzvání někdo nepřijde. Čeká s nimi a opravdu cca za 30 min lupen v ruce a číslo přes 300 a na displeji v hale sotva 200. No co. Zevluju venku čas běží a po 15:00 jsem na řadě. Tak snad. Bohužel opět sedí na "prdeli" neboť deposit zde opravdu mají je ale jinde tam prý vše hladce pořeším. Nezavidím těm pracovnicím, ale páni vedoucí by měli možná více zapracovat na správném toku informací a napsat na zpropadenou nástěnku lidským způsobem co dřiv co potom a jak. Pádím na deposit zde fronta bez lístků, lidí pár tak snad se mi to podaří. Bohužel NE. Paní za šaltrem oznamuje, že já a pán předemnou už NIC. Chlapík dští síru a nas...ě odchází. Ptám se na další informace těch šťastnějších a jsem upozorněn že nemusím tak časně vstávat neb se zde ordinuje až od 9:00. Paní vyslechnuvší moji svízelnou situaci mi nabízí že zítra když přijdu před 9tou půjdu na řadu coby první.

Takže postup pro další: Všude se ptát a votravovat. Čekámi coby spořádaný ovčan je na h...o.
Teď již vážně. Pokud máte auto s STK tak jej dohlásíte kdekoliv, bez STK musí rovnou do "depositu" (ono se to dnes jmenuje jinak). Vše vyřešíte jen a pouze tam a to jak dohlášku tak i uložení. Dejte také pozor na platnost evidenčky pouze 14 dní. Jinak kupní smlouva je také již moc nezajímá. Přeju všem mnoho štěstí s tím naším českým úředním šimlem. Zatím si pěkně řehtá..

Fábo
16/6/2015 21:25:41
Jak píše Habr, skočit do konce měsíce na úřad s tím, proč je vozidlo v depozitu, zaplatit 100 peněz za další uložení a depozit tím bude prodloužen (nebo aspoň tak jsem to pochopil a mám řešeno u svého auta a motorek). Hlavně řešit co nejdříve, očekával bych nával lidu
habr Profil uživatele
13/6/2015 19:11:07
Mortino, čtěte zákony a vyhlášky pozorněji, je to vaše povinnost informovat se! Kdyby jste četla pozorněji, tak se dočtete, že do konce června 2015 musí být zahájeno řízení vedoucí k dokončení přepisu vozidla. Tedy máte šanci dokončit přepis i později, ale to by jste musela pro to udělat víc než hodit dotaz typu "starejte se, já mám problém". Nikdo to za Vás nevyřeší. Vyšlápněte si na úřad který provádí registrace vozidel v místě Vašeho trvalého bydliště a přímo tam se svěřte se svým problémem. Tam to budete nakonec řešit a podle jejich pravidel, protože co úředník, to jiný výklad zákona a jiný postup. Tyto stránky nejsou Vaším registračním místem, nebudou Vaše vozidlo řešit, takže nechápu, proč se ptáte tady - když už ignorujete zákon samotný, řešení musíte najít neodkladně - i když vlastně kam spěchat, máte na to ještě celých 17 dnů a když to vydrželo doposud .....
martina
13/6/2015 09:55:37
Dobrý den chtěla bych se zeptat mam auto v polopřevodu a nemám zaplacenou EKO dan tento měsíc nebudu mít na to abych zaplatila EKO dan ake konci měsíce června to končí muže my někdo poradit zda to lze prihlasit ještě v měsíci červenci ?děkuji za odpovědi
vlasta
15/4/2015 14:32:49
A co znamená "řádně přihlášené"? techničák nestačí? proč by se tohle uveřejňovalo na webu?
jarin
14/4/2015 11:15:16
kde najdu stránku abych mohl zjistit zda je vozidlo řádně přihlášené
jarin
14/4/2015 11:11:40
kde najdu stránku registru vozidel(polopřevod)
Jenda
13/4/2015 20:13:25
Podle databáze stránek trabant.cz napojené na FBI a KGB je Vaše vozidlo Hyundai Matrix 8S4 7665 skutečně přihlášené. Pokud chcete vědět, zda řádně, podívejte se laskavě do Technického průkazu Vašeho vozu. Tam to budou nejspíš psát.
Polanecky miroslav
13/4/2015 12:12:33
RZ.2u7 5386
Marie Pešková
13/4/2015 11:32:36
Jsem majitelkou osobního auta HYUNDAI matrix SPZ 8S4 7665 .A chtěla bych zjistit zda je vozidlo řádně přihlášené.Děkuji-M:Pešková.
trabas Profil uživatele + foto
22/3/2011 15:15:02
To HaD: Už platí jiný rok výroby. Starší vozidlo je r.v. 1975 a dříve (1974, 1973 ...atd.). Trabant s plnou slevou ve SPOROPOVU je za 290 Kč/rok.
Lucky
21/3/2011 20:50:18
Má pravdu, dnes mi tořekli na uřadě
HaD Profil uživatele + foto
2/1/2009 23:44:16
VlaVla > kvůli nutnosti pojištění je vhodná volba pojištění u ČPP jako "staré" auto, tj. do roku výroby 1970 včetně, nebo se poptat na sezónní pojištění a pojistit na nejkratší možnou dobu. Sice se s autem nemůže jezdit, ale nepojízdnému autu to je jedno a povinnost zákona to splní. Taky máme nepojízdné auto už nějaký rok, takže pojistka cca 500kč za rok se dá přežít.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Auta v polopřevodu - DOBRÁ ZPRÁVA

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist