1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Motor z wartburka (4)
Pavel JHB Profil uživatele
4/1/2009 15:52:10
Pavel> nez neco napises prohlidni si net ten motor se tam "nevejde" treba
takto:
Cely popis, jak to spachat napsal kdysi Vrbis a byval na www TK Usti/n L.
Přílohy:  006.jpg (51,7 kB)
wojta
4/1/2009 15:44:58
jde to, ale je to hodně práce. na místo původního motoru se dá wartas a mezi motor a převodovku příruba (mezikus), která se blbě shání. normálně příčně. a taky je dobré karoserii vyztužit (motor je těžší) a lepší brzdy na předek. chladič a další... podívej se na trabime.cz tam je celkem hodně trabošu s wartburgem pod kapotou....
Pavel
4/1/2009 12:08:00
Já ti teda nevím, ale asi bys ho tam nenacpal. Trabant má motor napříč a je to akorát na těsno, zatímco Warťas má delší motor a uložený podélně, takže by se tam napříč nevešel, navíc by při uložení napříč nešla použít Warťácká převodovka, jedině zkusit to tam nacpat podélně, jenomže, zase Warťák má rám, Trabant nee, takže by se to muselo nějak podrámovat a převodovka by vyšla až do kabiny, což by zase tak nevadilo... ovšem řazení by se muselo komplet předělat a vymyslet, člověče, tak ti řeknu, asi bych se do toho nepouštěl.... a to jsem docela fanda různejch nesmyslů :-)
pliša
1/1/2009 22:41:37
máte nekdo v trabantu motor z wartburka ??
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Motor z wartburka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist