1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

"přeplňovaný" motor (17)
Nestříkejte se už
20/11/2017 13:45:38
Nestříkejte se už

ahoj

Na okraji propasti jsem byl několikrát scammed, ztratil jsem naději, protože jsem chtěl půjčit 50.000 eur, ale slyšel jsem o Angele MAURIN

Zpočátku jsem byl trochu podezíravý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás oba skončili, když jsem požádal o úvěr na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Obraťte se na něj, pokud potřebujete půjčku od čestného a vážného člověka
  Můžete mu napsat:

E-mail: angelemaurin16@gmail.com

E-mail: angelemaurin@outlook.com
Přílohy:  01.jpg (220,5 kB)
helen
14/11/2017 12:32:58
E mail: mariofedeli45@gmail.com
Potřebujete půjčku, abyste znovu aktivovali své aktivity na krytí dluhu nebo spustili projekt, ve kterém založíte svou vlastní firmu, která musí si představit nebo koupit byt, nebo odmítnout váš úvěrový soubor. Nabídka úvěru je platná na délku, která může reagovat na závazky ve výši 2%.
Pro více informací prosím kontaktujte emailem:
Přílohy:  17.jpg (45,7 kB)
helen
14/11/2017 12:32:09
Potřebujete půjčku, abyste znovu aktivovali své aktivity na krytí dluhu nebo spustili projekt, ve kterém založíte svou vlastní firmu, která musí si představit nebo koupit byt, nebo odmítnout váš úvěrový soubor. Nabídka úvěru je platná na délku, která může reagovat na závazky ve výši 2%.
Pro více informací prosím kontaktujte emailem:
Fedorcakova
12/11/2017 10:54:36
Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com

Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (LEND UP LOAN ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova
Mr. Dékány Endre
15/8/2017 02:52:10
Potřebujete naléhavou půjčku? Poskytujeme podnikové úvěry, osobní půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta atd. Pokud máte zájem, kontaktujte nás prostřednictvím: (dakany.endre@gmail.com)

Naléhavá nabídka půjček.
daniella
21/6/2017 10:34:59
Půjčka - CREDIT - FINANCOVÁNÍ (daniellafinancia@gmail.com) • • Mám kapitál, který bude použit pro zajištění dlouhodobé sumárně v rozmezí od 2000 do 8,500,000 EURO EURO za vše, co se vážně chtějí pro tuto půjčku. 2% úrok ročně Importo druhý úvěr, protože je zvláště neporušuje opotřebení maximua úkon je možné zaplatit o 3 na 25 let, v závislosti na výši úvěru. Je to pro platby do něj několik měsíců. Ptám se jako uznání dluhu písemné osvědčení o ruce a některé dokumenty • proporcionar.conctatti: daniellafinancia@gmail.com • conctatti: daniellafinancia@gmail.com
daniella
21/6/2017 10:34:03
Půjčka - CREDIT - FINANCOVÁNÍ (daniellafinancia@gmail.com) • • Mám kapitál, který bude použit pro zajištění dlouhodobé sumárně v rozmezí od 2000 do 8,500,000 EURO EURO za vše, co se vážně chtějí pro tuto půjčku. 2% úrok ročně Importo druhý úvěr, protože je zvláště neporušuje opotřebení maximua úkon je možné zaplatit o 3 na 25 let, v závislosti na výši úvěru. Je to pro platby do něj několik měsíců. Ptám se jako uznání dluhu písemné osvědčení o ruce a některé dokumenty • proporcionar.conctatti: daniellafinancia@gmail.com • conctatti: daniellafinancia@gmail.com
daniella
21/6/2017 10:32:47
Přílohy:  cz.jpg (6,0 kB)
dores
12/11/2016 01:26:45
haló
táto správa je vážnym
Chcem sa s vami podeliť o radosť, ktorú mi, vyvolaný z dôvodu, aby bola úspešná pre moje projekty, tento rok 2016 Potrebujem peniaze na vyriešenie problému a otvoriť reštauráciu a bar. Jeden môj priateľ mi povedal o mužovi menom pán Rodriguez, poskytuje pôžičky na všetkých tých, ktorí potrebujú svoje služby s ich ustanoveniami. Kontaktoval som ho a dal mi pôžičku vo výške 100.000 € sadzbe 2% úroku a ja som skončil riešiť svoje problémy
Ak potrebujete pôžičku nie je hexitez kontaktovať tohto muža na jeho e-mailovú adresu:
rodriguezdores27@gmail.com

ďakujem
Přílohy:  argent.jpg (57,5 kB)
dores
12/11/2016 01:25:55
haló
táto správa je vážnym
Chcem sa s vami podeliť o radosť, ktorú mi, vyvolaný z dôvodu, aby bola úspešná pre moje projekty, tento rok 2016 Potrebujem peniaze na vyriešenie problému a otvoriť reštauráciu a bar. Jeden môj priateľ mi povedal o mužovi menom pán Rodriguez, poskytuje pôžičky na všetkých tých, ktorí potrebujú svoje služby s ich ustanoveniami. Kontaktoval som ho a dal mi pôžičku vo výške 100.000 € sadzbe 2% úroku a ja som skončil riešiť svoje problémy
Ak potrebujete pôžičku nie je hexitez kontaktovať tohto muža na jeho e-mailovú adresu:

ďakujem
Přílohy:  argent.jpg (57,5 kB)
mp
28/12/2008 08:09:57
Tímto způsobem lze u dvoutaktu pouze zvýšit spotřebu paliva.
tomík
27/12/2008 23:53:14
z oplechování motoru jsem vyvedl místo do topení trubku do sání a bylo to.Subjektivní pocit byl ten, že to jede lépe.Ovšem to také daleko víc čoudilo, protože to cpalo víc paliva do motoru než se spravně mělo.Takže to víc i zřalo. Tedy, tuto upravu nedoporučuji.
speedluk
27/12/2008 22:14:40
Taky jsem tuto radu četl.Co se týče přeplňování,tak na ten to moc význam nemá.Dle mého názoru to tomu pánovi pomohlo, přotože měl nastavenou hodně bohatou směs a tímto způsobem si vlastně nepřímo seřídil karburátor.
speedluk
27/12/2008 22:14:36
Taky jsem tuto radu četl.Co se týče přeplňování,tak na ten to moc význam nemá.Dle mého názoru to tomu pánovi pomohlo, přotože měl nastavenou hodně bohatou směs a tímto způsobem si vlastně nepřímo seřídil karburátor.
speedluk
27/12/2008 22:14:34
speedluk
27/12/2008 22:14:09
Karel
27/12/2008 17:52:15
zdravím, dnes jsem po dlouhé době nahlédl do knihy - technický rádce trabant - a našel jsem tam radu jak si lehce vyrobit přeplňovaný motor. . . ve skratce: o tři centimetry zkrátit trubku sání a natočit ji směrem dopředu těsně pod kapotu, prý nápor vzduchu za jízdy mírně pozvedne tlak a motor má lepší odpich a i při vysokých otáčkaách je žovější, no prostě výhody, přeplňovaného motoru. . . zajímal by mě Váš názor na tenhle zlepšovák??

díka karel
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: "přeplňovaný" motor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist