1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
"přeplňovaný" motor (12)
daniella
21/6/2017 10:34:59
Půjčka - CREDIT - FINANCOVÁNÍ (daniellafinancia@gmail.com) • • Mám kapitál, který bude použit pro zajištění dlouhodobé sumárně v rozmezí od 2000 do 8,500,000 EURO EURO za vše, co se vážně chtějí pro tuto půjčku. 2% úrok ročně Importo druhý úvěr, protože je zvláště neporušuje opotřebení maximua úkon je možné zaplatit o 3 na 25 let, v závislosti na výši úvěru. Je to pro platby do něj několik měsíců. Ptám se jako uznání dluhu písemné osvědčení o ruce a některé dokumenty • proporcionar.conctatti: daniellafinancia@gmail.com • conctatti: daniellafinancia@gmail.com
daniella
21/6/2017 10:34:03
Půjčka - CREDIT - FINANCOVÁNÍ (daniellafinancia@gmail.com) • • Mám kapitál, který bude použit pro zajištění dlouhodobé sumárně v rozmezí od 2000 do 8,500,000 EURO EURO za vše, co se vážně chtějí pro tuto půjčku. 2% úrok ročně Importo druhý úvěr, protože je zvláště neporušuje opotřebení maximua úkon je možné zaplatit o 3 na 25 let, v závislosti na výši úvěru. Je to pro platby do něj několik měsíců. Ptám se jako uznání dluhu písemné osvědčení o ruce a některé dokumenty • proporcionar.conctatti: daniellafinancia@gmail.com • conctatti: daniellafinancia@gmail.com
daniella
21/6/2017 10:32:47
Přílohy:  cz.jpg (6,0 kB)
dores
12/11/2016 01:26:45
haló
táto správa je vážnym
Chcem sa s vami podeliť o radosť, ktorú mi, vyvolaný z dôvodu, aby bola úspešná pre moje projekty, tento rok 2016 Potrebujem peniaze na vyriešenie problému a otvoriť reštauráciu a bar. Jeden môj priateľ mi povedal o mužovi menom pán Rodriguez, poskytuje pôžičky na všetkých tých, ktorí potrebujú svoje služby s ich ustanoveniami. Kontaktoval som ho a dal mi pôžičku vo výške 100.000 € sadzbe 2% úroku a ja som skončil riešiť svoje problémy
Ak potrebujete pôžičku nie je hexitez kontaktovať tohto muža na jeho e-mailovú adresu:
rodriguezdores27@gmail.com

ďakujem
Přílohy:  argent.jpg (57,5 kB)
dores
12/11/2016 01:25:55
haló
táto správa je vážnym
Chcem sa s vami podeliť o radosť, ktorú mi, vyvolaný z dôvodu, aby bola úspešná pre moje projekty, tento rok 2016 Potrebujem peniaze na vyriešenie problému a otvoriť reštauráciu a bar. Jeden môj priateľ mi povedal o mužovi menom pán Rodriguez, poskytuje pôžičky na všetkých tých, ktorí potrebujú svoje služby s ich ustanoveniami. Kontaktoval som ho a dal mi pôžičku vo výške 100.000 € sadzbe 2% úroku a ja som skončil riešiť svoje problémy
Ak potrebujete pôžičku nie je hexitez kontaktovať tohto muža na jeho e-mailovú adresu:

ďakujem
Přílohy:  argent.jpg (57,5 kB)
mp
28/12/2008 08:09:57
Tímto způsobem lze u dvoutaktu pouze zvýšit spotřebu paliva.
tomík
27/12/2008 23:53:14
z oplechování motoru jsem vyvedl místo do topení trubku do sání a bylo to.Subjektivní pocit byl ten, že to jede lépe.Ovšem to také daleko víc čoudilo, protože to cpalo víc paliva do motoru než se spravně mělo.Takže to víc i zřalo. Tedy, tuto upravu nedoporučuji.
speedluk
27/12/2008 22:14:40
Taky jsem tuto radu četl.Co se týče přeplňování,tak na ten to moc význam nemá.Dle mého názoru to tomu pánovi pomohlo, přotože měl nastavenou hodně bohatou směs a tímto způsobem si vlastně nepřímo seřídil karburátor.
speedluk
27/12/2008 22:14:36
Taky jsem tuto radu četl.Co se týče přeplňování,tak na ten to moc význam nemá.Dle mého názoru to tomu pánovi pomohlo, přotože měl nastavenou hodně bohatou směs a tímto způsobem si vlastně nepřímo seřídil karburátor.
speedluk
27/12/2008 22:14:34
speedluk
27/12/2008 22:14:09
Karel
27/12/2008 17:52:15
zdravím, dnes jsem po dlouhé době nahlédl do knihy - technický rádce trabant - a našel jsem tam radu jak si lehce vyrobit přeplňovaný motor. . . ve skratce: o tři centimetry zkrátit trubku sání a natočit ji směrem dopředu těsně pod kapotu, prý nápor vzduchu za jízdy mírně pozvedne tlak a motor má lepší odpich a i při vysokých otáčkaách je žovější, no prostě výhody, přeplňovaného motoru. . . zajímal by mě Váš názor na tenhle zlepšovák??

díka karel
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: "přeplňovaný" motor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist