1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

nejde nastartovat motor (6)
DJRICO
11/12/2008 19:05:24
Dělalo mi to taky ale ebzu nemám nakonec mi jen plováček málo propouště benzín
novis Profil uživatele
10/12/2008 09:50:39
To zní vcelku logicky. Včera jsem se byl na to podívat s původním majitelem a nastartovat šel normálně. A to i přesto, že aku byla po pondělku vybitá. Starter vesele točil. Dobiju aku a zkusím proměřit to dobíjení.
habr Profil uživatele
10/12/2008 01:21:41
závadu hledej v akumulátoru a dobíjení. Ebza je háklivá na napětí a pokud poklesne na 10,5V tak Ebza odmítá pracovat, pak motor zhasne. Dokud běží v obrátkách, tak altík asi něco málo dává a pro ebzu a světla to stačí, jak ale klesnou otáčky, altík přestane dodávat proud, napětí díky světlům klesne pod ebze milou hodnotu a ta se pomstí zhasnutím motoru. Chce to kontrolu aku a kontrolu dobíjení.
novis
9/12/2008 14:18:22
Ano, sytič je zatažený.
Ivosh Profil uživatele + foto
9/12/2008 13:37:31
Sytič je zatažený?
novis
9/12/2008 13:07:27
Zdravím všechny, jsem čerstvý trabantista, po letech na škodovkách jsem přesedlal na klukovksý sen. Koupil jsem teď ročník 88 s EBZA a při cestě od původního majitele mi trabík po 25km přestal jet. Paliva bylo dost, ale jako by nedával jiskru. Bylo to pozdě večer, tak jsem se nepouštěl do žádné montáže. Motor se rozeběhl až po roztažení a běžel jen ve vyšších otáčkách, po poklesu na volnoběh okamžitě zhasl a nešel opět nastartovat. Může mi někdo poradit na co se zaměřit? Jestli na svíčky(zatím jsem se nedíval) nebo na karburátor? Nebo na něco jiného? Děkuji.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: nejde nastartovat motor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist