1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

skoda favorit (25)
peter
29/7/2013 18:20:16
mam skoda favorit a mam taki proble ze ked idem na aute a pridavam plin tak nema svoj tah
standa1443
30/5/2013 22:08:05
Jo, je to schválně, abys viděl, že je kontrolka v pořádku
paja
30/5/2013 20:41:15
Favorit 136l rv 89 při startovani svítí kontrolka brz --jenom při startování--- je to normálni nebo je problém s brzdama brzdí nornálně.
jdelorean
7/3/2013 16:31:31
Zdravím vás všechny nadšence Fáček.. Prodávám toto: [URL]
Tak kdyby jste měli zájem, dejte vědět.. Byla by škoda, aby mi to furt leželo ve stodole... Nebo dejte vědít nějakým vašim soukmenovcům. Díky Jean.
habr Profil uživatele
3/2/2013 22:59:22
Kubo, tady jsi na stránkách Trabantistů, možná bys se zde dozvěděl něco o vozech Trabant, Wartburg a ostatních produktech automobilového průmyslu NDR, ale jen stěží něco o Škodovkách. Je to to samé, jako bys v masně požadovat pomeranče nebo v obuvi banány.

Z logiky vyplývá, že když jde implantovat do Š120 Favoritový motor s karburátorem, že by tam mohl jít i se vstřikem. Že bude asi potřeba něco upravit je celkem nabíledni také. Nejvíce se dozvíš u Škodováků, také mají své stránky.
kuba
3/2/2013 19:48:33
dobry den chtel sem se zeptaz jestli jde skoda favoryt strikacka do skoda 120 a jestli se musi neco predelavat dekuji
Michal z Prahy
20/1/2013 14:23:56
Prosím o pomoc!
po předělávání auta na plyn přestalo auto topit a větrák skoro nefouká,děkuji za radu a pomoc. Michal.
Láďa
29/9/2012 12:07:41
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat čím to může být když u Favoritu mě přestal svítit Tachometr a s tím i pravé zadní světlo?Děkuji za radu........pojistky jsou v pořádku.....
Zdenda52120
16/3/2011 14:34:21
Mám dotaz.Chci vyzkoušet funkci žárovky na zbytek benzinu.Žárovka je v pořádku ale nevím jak vyzkoušet zda to funguje.Chtěl bych mít jistotu že se mi rozsvítí žárovka když mi dojde benzin na rezervu a nevím jak to udělat.Jeden mechanik mi řekl že stačí keden z drátů na nádrži dát na kostru a pokud se mi rozsvítí žárovka je vše v pořádkáu a jiný zase že top tak nefunguje.Ví to někdo z majitelů Fanouše jak to doopravdy je.Prosím zprávu na meila, děkuji Zdeněk
Joe Kopretina
31/1/2011 11:02:05
To Martas: rada je jednoducha, hodte Favorita ze svahu a kupte si Trabanta:)
Martas
30/1/2011 13:35:44
Mám favorita stříkačku r.v.1994 a po zahřátí nechce jed, strácí tah a z výfuku jde černý kouřa stoupla spotřeba. Svíčky jsem vyměnil a diagnostiku mám taky udělanou. mužete mi prosím poradit?
Martas_Most
30/3/2010 07:10:08
Dobrý den všem, v únoru na Favoritu (r.v.1989) provedena výměna kohoutku topení ,ale s topením sem trochu hýbal, povytáhnul a to silikonové těsnění kolem dal pryč (já blbec) zase zandal,kohoutek nastadil a topil v poho. Ale ted 2. měsíc neustále doplnuji po 100km vodu do expanzky(úbytek vždy asi 1cm). Může to být prasklá hlava, či těsnění v háji? Nikde ani loužička, občas tak 1x /100km se začíná třeba na křižovatce když stojím zvyšovat teplota, pak se rozjedu a je to zas na normálu. Akorát tu vodu dolejvám jak jsem psal, kouř nejde žádny ani bílý natož tmavý.. Čím by to mohlo být? Kam se ta voda ztrácí? Že by tím topením? Mám zkusit ho odpojit a jezdit bez topení a uvidím čím to je? Pokud
krbec jiri Profil uživatele
10/11/2009 21:00:32
pro marian tipuju problem v kohoutu topeni je vedle baterky na telese topeni zkontroluj jestli se otevira kdyz hybes s packou pak take pruchodnost radiatoru..zda neni ucpany a zaneseny a taky funkcnost vsech klapek zda ti nevyskocilo nektere lanko ovladani

pro kalabos musis vzit ampermetr a merit kudy jde proud od baterky mas asi dva draty a pak silny ke starteru takze musis postupne odpojit a zjistit kam to jde...muze to delat treba vadna dioda v alternatoru...atd....
habr Profil uživatele
2/11/2009 02:53:10
mariane, tyhle stránky ti odpoví na otázky o Trabantech a vozidlech koncernu IFA, ale těžko na otázky ke Škodovkám. Trabi má vzduchem chlazená motor, proto většina lidí nebude vědět odpověď. Větší šanci najdeš na značkových stránkách.
marian
1/11/2009 13:10:09
dobry den , chtěl bych se někoho pozeptat ,netopí mi topeni na favoritu i když teplota motoru je provozní , termostat jsem měnil za nový , někdo mi říkal ,že se to ovzdušnuje pod palubovkou . je to pravda než li začnu sundávat kryty ? děkuji .
kabloš
26/10/2009 09:18:32
prosím o radu ,mam fa. r.v.94 a něco my neustále užírá proud .vybití baterie trvá asi 3 týdny.jezdím denně,baterie nová a vyhřívání zadního okna jsem odpojil .díky za radu ja už jsem na prášky
27/5/2009 20:18:23
rok 92 predpokladam karburator....stava se ze dojde k vychozeni spodku rozdelovace..a v podstate se neustale snizuje predstih..takze kontrola predstihu v prve rade dale cistota vzduchoveho filtru olejem v prevodovce to asi nebude ale take dobre zkontrolovat v pripade pridrene prevodvoky bude auto pribrzdovat porad..teda pri jizdy z kopce...bez rychlosti..stejne tak vaznouci brzdy...apod...pokud se jedna o problem v motoru zacal bych kontrolou a serizenim zapalovani
Lukyn
26/5/2009 19:30:27
Chtěl bych se zeptat mám škoda favorit 135ls rok výroby 1992 v poho to jezdí, ale poslední dobou to nemá takové tah a nechce to jed, čím to můžu být? je možné aby to bylo, že není olej v převodovce a nebo je špatný olej v motoru,myslím tím opotřebovaný, děkuji za odpověd
16/5/2009 00:17:41
pripadne problemy s favoritem muzu odpovedet auto znam celkem dobre..palubovka nesviti vetsinou z duvodu spatnych zarovek nebo kontaktu na nich...rozebrat vymenit..nebo vycistit...ostatni nevim zda jsou karburatory nebo vstrikovani...tomas pise rok 91..predpokladam karburator....prvni vec zkontrolovat odpojovac volnobehu zezadu na karburatoru
Lubomír Skřivánek
12/5/2009 09:12:16
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu, mam škodu forman a po nastartovaní na benzín mi spadnout hned otáčky a chcípne mi motor. Čím to je že mi nedržejí otáčky na volnoběh, benzinové hadičky jsem vyměnil, byly zpuchřelé, svíčky jsem dal nové vzduchový filtr taky nový. Děkuji za brzkou odpoved. S pozdravem Lubomír Skřivánek.
Tomáš
29/4/2009 22:29:02
Dobrý den, chci se zeptat čím může být způsobeno že mi nejede podsvícení tachometru a otáčkoměru na favoritu (rok 1991) rezerva svítí, kontrolky oleje a ruční brzdy také, ale kontrolka zapnutých světel také nesvítí, auto mi teď stálo 3 měsíce bez baterky a ježdění. A taky bych se rád zeptal, měnil jsem těsnění hlavy, všechno složil jak má být, když jsem nastartoval tak volnoběh normálně držel, popojel jsem zhruba 200 metrů a došel mi benzín, po nalití nového již volnoběh nedrží a auto "chcípá" při přišlápnutí plynu normálně valí...děkuji všem za rady.
Martin Balajka
7/4/2009 12:38:43
Zřejmě bude vadná dioda alternátoru, řešil jsem to samé a pomohla její výměna, defacto to nic nestojí.
milan krc
30/12/2008 17:14:48
preji krasny vecer mam dotaz z jakeho duvodu mi prestal topit Favoritek dik za radu
Donn000
9/12/2008 20:14:02
problémbude v relátku v alternátoru. kup si nové relátko tušim že stojí cca 150,- a když to nebude tím tak v diodovích můstkách v altíku....
infamous
5/12/2008 21:58:11
ked idem autom svetla mi svietia a ked vihodim richlost vlastne motor ked ide na volnobech tak svetla zoslabnu a jak trocha pridam tak hned sa lepsie rosvietia neviem co je vada viem ze alternator ale co je vnom vada
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: skoda favorit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist