1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Zanasanie sviecky (4)
Nabídka půjček
8/12/2018 08:21:06
Nabídka půjček
Dobrý den, drahá kamarádka, jsem obchodnice, která pomáhá lidem, kteří potřebují půjčku. Máte-li zájem, kontaktujte mě e-mailem: polojkab@seznam.cz
Přílohy:  wwwwww.jpg (35,8 kB)
habr Profil uživatele
2/12/2008 02:04:14
Pokud není použitý původní výfuk, ale je nějaký doma dělaný včetně svodů, tak může být problém i v tom, že nedochází k dokonalému vyplachování válce směsí. To je častý problém, pokud lidé upraví výfuk podle své konstrukční potřeby a změní tím proudění ve válci.
Eda Profil uživatele
1/12/2008 16:55:53
Vyměň svíčky mezi sebou a jestli se závada přesune na druhý válec je špatná svíčka. ˇKdyž to bude dělat stále, prohoď cívky mezi sebou, případně kábliky a fajfky. Předpokládám, že zapalovaní máš seřizené stejně na oba válce.
Vlado
1/12/2008 12:49:18
Zdravim vsetkych.
Kupil som malotraktor s trabantovym motorom r.v.76-pouzivam sviecky BRISK N15C a pravidelne za mi zanasa jedna sviecka vzdy na tom istom valci. Motor potom bezi na 1 valec a sviecka je po vymontovani zacadena. V com moze byt problem?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zanasanie sviecky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist