1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Diskriminace dvoutaktu na www.veteran.cz (7)
Pavel Hahndorf Profil uživatele
11/11/2008 19:06:16
Ja bych bral veterana od roku jak se bere u nas!Coz znamena od jakeho roku je mozna veteranska testace.A ta je ted uz nad rokem 1980.Nic mene i rok 1968 je znacne pod rokem 1975 a o to tu hlavne slo.Jinak skodu 100 a moskvice uz taky povazuju za veterana.A tech co je u nas jeste denne v provozu bych u moskvicu asi spocital na prstech jedne ruky.A u te skody 100 tak na obouch:-)
Automobilový fanda
10/11/2008 21:54:12
To vím , že je to členení veteránů za chujovinu považuji to že tam nemůže být např : 601 Deluxe z roku 85 a řada dalších dnes už veteránů (správně řečeno youngtimerů) třeba od jiných výrobců z let osmdesátých a nemusí to být zrovna trabant , tím se inzerce ochuzuje
Pavel JHB Profil uživatele
10/11/2008 19:36:19
To neni zadna chujovina, to je oficielni celosvetove cleneni veteranu!!
Rarita s veteranem nema nic spolecneho! Proste vozidlo musi byt starsi 30
let, pak je to youngtaimer, nasleduje oldtimer a veteran.
Automobilový fanda
10/11/2008 17:09:47
Považuji za pěknou chujovinu , že berou auta jen do roku 75 je spousta raritek přes tenhle horizont
Pavel JHB Profil uživatele
10/11/2008 01:22:32
Na blbou odpoved bych dal "blbou" otazku - co teda povazuje za veterana???
S100? Moskvic?
Dan Fanda
9/11/2008 10:01:43
Tak to je pěkná sprostota! samozřejmě že je to diskriminace.
Pavel Hahndorf Profil uživatele
9/11/2008 01:09:04
Jsem mirne rozhorcen z jednani adminu na stranakach www.veteran.cz Smazaly mi inzerat na trabanta z roku 1968 s tim ze prej to neni veteran do roku 1975....Nejak mi to rozum nepobiral.Tak jsem se ho ptal a napsal mi ze to nepovazuje za veterana.Co si o tom myslite vy???
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Diskriminace dvoutaktu na www.veteran.cz

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist