1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Klepání v zadní části Trabi (10)
Pita
4/10/2008 20:15:36
Tak jsem zkusil ten tlumič... Jo a byl to on!
Tímto Vám děkuji za užitečné rady. Není nad to obrátit se na odborníky :-)
Dík a přeji mnoho štastných km v Trabi!!!
Pita
4/10/2008 20:15:35
Pita
4/10/2008 20:15:34
Tomáš Šústek Profil uživatele
4/10/2008 12:27:00
Taky bych tipoval tlumič, mi to dělal horní kryt tlumiče, který měl velkou vůli a při propérování takové zvuky vydával.
lil B.G.
3/10/2008 17:08:50
měli jsme podobnej problém, zkus se opřít o střešní lištu a se zadkem zahoupat pokud se ten zvuk bude ozývat tak máš stejný problém jako my - tlumiče. dávali jsme nový list. pero a nový tlumiče (neoriginální) a byly asi krátký tak při zahoupání nebo při tom když vjedeš do díry šly nadoraz a potom klepaly. vyřešili jsme to tak, že jsme vyndali tlumiče, na vrchu ještě kkus čouhal a dali jsme tam co nejvíc podložek (tak aby šel nahoře chytit závit. a namontovali je. tlumič se kousek zamáčkl a klepání zmizelo. a pokud ani to ne, tak so podívaj jestli ti něco nemlátí v kufru (nářadí, hever) :)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
3/10/2008 12:28:51
Skus ten tlmic vybrat von a ist sa kusok povozit bez neho. Ak to prestane, je zavada v tlmici, ak nie, je inde. Napada ma este jedna mozna pricina, ktora sa mi kedysi stala - pryzove "dorazy" na list. pero, ktore su namontovane na karoserii a o ktore sa list. pero opiera - ak v tomto mieste su uz uchyty odhnite, doraz je volne "polozeny" medzi karoseriu a pero a za jazdy to neprijemne klepe, aj to som uz zazil...
Pita
2/10/2008 07:16:43
To HaD: Ok... děkuji za radu o víkendu to vyzkouším.
HaD Profil uživatele + foto
1/10/2008 20:03:36
Klepat může samotný tlumič, sám jsem takový klepající měl v autě, byl uplně v pořádku, ale něco v něm klepalo. Vyřešil jsem to jeho výměnou. Zkus jej dole odmontovat, zatlačit a prohoupat auto, jestli se zvuk objeví.
Standa1443
30/9/2008 20:39:28
Zkus zkontrolovat uchycení nápravy, zda není uhnilý dudlík od kastle (nejspíš krajní) k němuž je přišrubováno oko nápravy.
Pita
30/9/2008 18:33:30
Ahojda Vážení Trabi,
nedávno mi začalo při jízdě po nepříliš rovné silnici cosi klepat v mém kombíku v pravé zadní části. Pokud jsem "vzal" za kolo tak se ten zvuk teké ozval, to samé pokud jsem zevnitř rozkmital pravou stranu auta. Po sundání kola jsem klíčem 19 dotáhl šroby ramen, a rukou jsem vyzkoušel i vůli tlumiče-nic!. Po nasezení kola a následném projetí se ten klepavý zvuk stále ozývá. Prosím máte s tímto klepáním někdo zkušenost? Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Klepání v zadní části Trabi

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist