1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Tempo pasta (2)
Roman
5/8/2012 18:17:26
Dobrý den, chtěl bych se zeptat:
Po stříkání dveří vozu mi v jednom místě stekla barva, jak se to dá opravit bez toho, abych to znovu stříkal. Měl jsem na mysli to nějak rozleštit např. Tempo pastou, nebo něcím jiným. Prosím poraďte. Dík
beranek
30/9/2008 10:43:16
Silikon Tempo pasta neobsahuje,ale protože jde o leštící přípravek s obsahem vosku,tak na laku zůstává ochranný film a bez lakýrnické přípravy,tj. odmaštění nebo obroušení povrchové vrstvy filmu lakovat samozřejmě nejde.Příspěvky v diskuzi jsou od lakýrníka, který si zjednodušuje svoji práci a nechce se zabývat pracnou přípravou před lakováním.
 
JB
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Tempo pasta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist