1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Přehlášení na veterana (4)
Maja Profil uživatele
23/9/2012 13:11:44
Otázka je zda vůz má momentálně registrační značky nebo je trvale odhlášen z provozu ato jak a hlavně kdy.Takže pokud má vozidlo registrační značky tak bude problém získat veteránské čísla to jsou zelené spz s písmenem V.Potíž je v tom ,že vozidlo by jste musela odhlásit trvale z provozu .Ato bez ekologické likvidace asi nepujde.Takže budete mít doklad o likvidaci a můžete auto zrušit z provozu,ale zas nebudete mít auto. A pokud byste nějak auto zachovala zas se nesmí nikde objevit vin.Bohužel v registru motorových vozidel je zaznamenáno,jak bylo s autem naloženo,což pak může být velká potíž jak se mohlo toto vin objevit na veteránských značkách,když vlastně auto bylo ekologicky sešrotováno nebo bylo použito podle již dnes neplatné vyhlášky jako bouda nebo králíkárna atd.Takže pokud máte bíle registrační značky tak pokud splnujete podmínky ,jako stáří vozidla,původní stav atd.Udělějte klubovou testaci historického vozidla a tím dosáhnete levnějšího pov.ručení.Auto lze v tomto případě použít na běžné ježdění.Dále bylo vůz odhlášen z provozu před ekologickou vyhláškou a splnuje podmínky pro vydání veteránských reg.značek můžete o ně požádat ,třeba veteránský club a proběhnout celou procedůru jako testace atd.Výhoda je levné pov .ručení,udajně zbavení eko poplatku.Tech kontrola se nedělá,ale jednou ročně se musí obnovit platnost testace což slouží jako technická prohlídka.
Jana
22/9/2012 11:47:47
Dobrý den
Chtěla bych se zeptat na výhody a nevýhody přehlášeného auta na veterána?
Zda-li se s ním dá poté cestovat bez problémů do ciziny?
Děkuji
Pavel JHB Profil uživatele
3/9/2008 09:50:56
Vozidlo musi byt odhlaseno + technicky stav + shoda s originalem, aby prosel
pres veteranskou komisi + cca 3000,- Kc
Nouf
2/9/2008 09:46:53
Zdravím,měl bych dotaz...co obnáší a co je zapotřebí k přehlášení trabanta na veterána.Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Přehlášení na veterana

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist