1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Výměna převodovky (5)
Petr
13/6/2017 15:17:06
mám Barkase a jde mi tam špatně jednička a dvojka,podradit z trojky na dvojku take nelze.Mám informace,že sinchrony jsou pouze na trojce a ctyrce.Vidlicky jsou v poradku,tak prosim o radu,jestli to mohou byt špatná ložiska v převodovce a jestli je mozné vyndat převodovku spodem bez vyndání motoru.Pokud tu máte někdo zkušenosti,prosím poradte,díky.
Mr_Kuj
28/9/2008 20:10:39
Ano ide to aj tak, ale myslim se ze je jednoduchsie vybrat aj motor a skontrolovat si aspon stav spojky a pritlacaku.
Tomáš Šústek Profil uživatele
28/9/2008 19:57:57
Jednou jsem převodovku měnil a motor jsem nedemontoval, šlo to i tak, ač v dílenské příručce se psal opak.
Pappe Profil uživatele
25/8/2008 00:05:41
Bez demontáže motoru to nepůjde, nejvíce času zabere jeho odstrojování, ale není to nic složitého. Potom je dobré si přizdvihnout předek vozu, aby se ti lépe podařilo vyndat poloosy z převodovky. Jen tak na okraj, máš ve svém voze ještě originální převodovku? Možná bych o ní měl zájem i kdyby byla nefunkční.
Vapik Profil uživatele
24/8/2008 21:03:32
Ahoj musím měnit převodovku na svem trabiku jeto sedan r.v.1967, nevíte někdo zda je to možné bez demontáže motoru? Dík za odpověď
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výměna převodovky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist