1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Rachtání (4)
Nabídka půjček mezi seriózní a rychlou petermullerservice@gmail.
5/3/2019 16:07:53
Jsem generálním manažerem společnosti a mám kapitál, který mi umožní poskytnout konkrétní krátkodobé a dlouhodobé půjčky jakémukoli vážnému člověku, který si tento úvěr žádá. 3% podíl v roce podle částky půjčené, protože je zvláštní Nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na výši půjčky můžete splácet maximálně 6 až 20 let. Je na vás, abyste viděli měsíční platby.

Kontakt: petermullerservice@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (7,4 kB)
Nouf
16/8/2008 13:34:38
To mne vůbec nenapadlo...mnohokráte děkuji:)
habr Profil uživatele
15/8/2008 22:49:26
Stejný hluk jaký popisuješ dělá většinou opotřebení řadících vidliček. Nepravidelná sem tam značná rána kov na kov, jinak se to nijak neprojevuje. Tuto diagnózu potvrdíš nebo vyvrátíš tak, že nevypneš spojku a pouze volně tlačíš rukou na řadící páku v neutrále. Nejprve neutrál v poloze zpátečky, potom v poloze mezi 1. a 2. a posléze mezi 3. a 4. Tlak ruky na páku musí být takový, abys rychlost nezařadil, pouze tlakem řadícího palce na vidličku vymezil její vůli v zářezu sinchronizační objímky. Postupnou zkouškou jednotlivých (3 ks) vidliček zjistíš, která je opotřebená. Ona se opotřebí z boku mechanicky a je potom užší a má v drážce možnost se posouvat a to je ten zvuk.
Tuto závadu (pokud se potvrdí moje teorie) neopravuj. Nemá na nic podstatného vliv a je velmi náročná na práci, seřízení i peníze za díly, odhaduji, že cena by mohla z nových dílů jít bohatě přes 2 000 korun včetně nových ložisek a volnoběžky. Nastavit následně vidličky je také trochu obtížné, takže doporučuji raději převodovku dojezdit do konce životnosti volnoběžky a potom ji zlikvidovat a nahradit jinou.
Nevím, jak jsi na tom se zkušenostmi, jak dalece jsi pochopil můj výklad, proto doporučuji kouknout do katalogu, jak fungují řadící vidličky a sinchronizační prstence.
Nouf
15/8/2008 21:24:45
Ahoj,mám takový problém,nedávno mne vyděsil šeredný zvuk ozývající se při volnoběhu...naprosto nepravidelně ozývající se rachtání,jako matka když praští o kov ,při vypnuté spojce přestane...napadá mne buď vyšlehané ložisko spojky nebo ložiska hnacího hřídele.Děkuji mnohokráte:)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Rachtání

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist