1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Stažení předního náboje kola (4)
Ivosh Profil uživatele + foto
14/8/2008 12:14:19
Pujde. Tak tragicke by to byt nemelo. A poklepem za otaceni bubnem se pakna ponekud oddali.
Pita
14/8/2008 11:27:23
Ok... dík za vysvětlení a co když bude sjetá pakna a vydře zářez do bubnu a ten pak nepůjde sundat, jak nato ?
Ivosh Profil uživatele + foto
14/8/2008 10:51:47
Podle popisu soudim, ze mas vuz z druhe poloviny 80. let. Tam jiz stahovak neni potreba, nebot naboje nejsou osazeny na kuzelu, jako drive, ale zadni na valcovem cepu a predni na tisicihranu poloosy. Staci povolit matky a rukama sundat. Nepujde-li, pak poklepem po obvodu bubnu uvolnit. Buben muze vaznout na brzdovych paknach, vzadu pak muze byt naboj prirezly na cepu.
Pita
14/8/2008 10:41:38
Dobrý den Vážení mám dotaz ohledně nábojů kol,
na zadní hřídeli mám klasickou matku s pojistnou ohnutou podložkou proti povolení matky kde střed hlavy bubnu je vypouklý ven, ovšem u přední nápravy mám zase matky kde není vidět žádná podložka a matky jsou na pohled menší než ty zadní i hřídel je jiná je v ní vyfrézovaná drážka a střed hlavy bubnu je vypouklý dovnitř. Ještě jsem náboj nikdy nesundával tak se radši ptám jak se prosím stahuje takovýto náboj po povolení matky - klasickým Trabi stahovákem jako u zadního náboje?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Stažení předního náboje kola

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist