1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Demontáž volantu (4)
Márty
13/8/2008 15:58:27
Díky, až se vrátím z dovolený, tak to hned zkusím. Snad to půjde v pohodě podle návodu.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
4/8/2008 13:31:20
Kedze pise ze ma starsi typ, predpokladam ze mas aj starsi typ stlpika. Ak ano, vtedy je nutne aj povolenie hardyho spojky a vytiahnutie volantu aj s tycou mierne smerom k sebe, aby si sa k spominanemu capu (koliku) dostal.
HaD Profil uživatele + foto
2/8/2008 15:10:24
Sundáš plasty co jsou na sloupku řízení (s vypínačem blinkrů), tj. šrouby z vrchu a 2 zespodu (je k nim hodně špatný přístup. Volant drží na tyči pomocí čepu, který je na jední straně širší - má na této straně vyražené drážky, čímž nabyde na obvodu. Tento čep vyklepneš ven (pozor ať jej nerozklepeš, pak se dostává ven špatně, nebo nepopleť jeho širší a užší stranu). Když je čep venku, tak zbývá jen sundat volant - tahat za něj, točit ap. Někdy jde dolů v pohodě jednou rukou, někdy tam dost drží, podle toho, jak se při výrobě sešly vůle. Nový nasadíš opačným způsobem.
Marťas
1/8/2008 13:44:17
Zdravím, poradí mi někdo, prosím, jak z trabiho sundat původní volant? :) Je to ten starší užší typ z P601. Nechci něco urvat :) Díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Demontáž volantu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist