1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Znovuzrozeni - ma to cenu? (4)
smajl
1/8/2008 10:22:34
vztah k nemu mam, ale to co tam stoji... se trabantem nazivat neda :-)
Hoda
1/8/2008 05:46:57
Tady jde taky o to podle mě jesli k tomu člověk má trošku cit a vztah.ale napsat oživit takovou kraksnu :-( no nevím..:-)
Ivosh Profil uživatele + foto
31/7/2008 22:23:22
Určitě má smysl oživit stojící automobil. Asi bych na tvém místě zvážil, zda oživit jen tak pro radost, nebo na renovaci. U starých trabantů bývá největším problémem koroze karosérie, především nosných částí (prahy, přední příčný nosník alias vlaštovka, podběhy pod blatníky). Pokud není koroze kritická, jdi do toho. Vůz Ti snahu vrátí několikanásobně, uvidíš. :-)
smajl
31/7/2008 22:16:08
zdravim, mel bych takovy dotaz. uz par let nam stoji u baraku u babicky starej trabant combi(rok 80). je nepojizdnej, ale laka me to, ze bych se ho pokusil zprovoznit. ma to cenu? kolik to tak muze vyjit cca, ozivit takovou kraksnu?:) co sem se dival pod kapotu - neni baterka, par dratu nema sve umisteni a k jedne svicce chybi cely ten kabel od zapalovani nebo jak to popsat..
 
neni tu nekdo znalej ze vsetinska, ci kdybych ho podrobne nafotil, podival by se na to nekdo?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Znovuzrozeni - ma to cenu?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist