1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Vypínače (3)
Lukáš Tižek Profil uživatele
23/7/2008 16:20:09
diky, dělam se celou elektriku znova, ale diky
julo600
23/7/2008 16:17:12
Nie je to pravda. Dolezita je funkcnost. Pokial budu fungovat spolahlivo a podla vyhlasky, tak v tom nie je problem. Packove vypinace (klavir) zo starsich modelov Trabanta vsak nepatria ku najspolahlivejsim a ak tam planujes dat nieco z ineho auta alebo dokonca nieco co ani nie je z auta, tak to neodporucam.
Lukáš Tižek Profil uživatele
23/7/2008 12:43:09
Zdravim, kamarád mi řikal že když vyměnim vypinače v trabantu (kolečka) za pačkove vypínače že neprojdu STK co je natom pravdy? musí to byt dle originalu? diky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vypínače

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist