1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Vymontování karburátoru (7)
Pavel JHB Profil uživatele
17/7/2008 07:56:18
Jedna matka jde normalne na druhou musi byt klic zkraceny na polovinu. Kdyz
je nejhur jde to i bez nej. Vse je poslintano olejem, takze staci stacit
pootocit a pak ruka satralka.
Ivosh Profil uživatele + foto
16/7/2008 13:43:55
Nene, demontovat kapotaz motoru ne. Vzdycky zespodu. Jak pise Eidam, pripadne povolit alternator.
Pita
16/7/2008 12:35:57
Aha takže alternátor, tak to zkusím! Děkuji mnohokráte za radu
Eidam
16/7/2008 12:28:16
Taky mám H1-1 a už jsem ho měl párkrát venku. Stačilo povolit alternátor a sundat ho z řemenu. Sice přístup nic moc, ale už se dá sundat.
Pita
16/7/2008 11:44:42
Jo to jo, matky sundat ale myslel jsem jak nejsnadněji je sundat. Je snad potřeba nejdříve odkrytovat motor, pak odšroubovat výfukové "parohy" abych se naty dvě matky nějak dostal ???
Ivosh Profil uživatele + foto
16/7/2008 10:14:27
Jinak nez povolením matek to bohužel nejde. Musíš použít vhodný klíč a nějak se s tím poprat.
Pita
16/7/2008 09:12:37
Zdravím Vás vážení, poradí mi prosím někdo jak nejrychleji vymontovat krburátor od motoru. K matkám není možný přístup. Mám typ 28HB1-1 a zasekla se mi škrtící klapka v poloze otevřeno a dojel jsem pomocí vypínání zapalovaní. Dík za radu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vymontování karburátoru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist