1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Kloub vnitřního zpětného zrcátka (3)
Luboš
13/7/2008 10:27:33
Děkuji za radu, vyzkouším. Pokud by ale přesto někdo kloub měl, ozvěte se mi. Luboš
HaD Profil uživatele + foto
12/7/2008 21:51:28
Čau, pokud je zrcátko volné v kloubu, ale drží v něm (je potřeba síla k rozpojení kloubu), tak jde udělat takový trik. Dřív se v literatuře doporučovalo obalit kuličku kloubu nějakým kitem, už si nepamatuju, co to mělo být zač. Já mám vyzkoušené, že stačí kuličku podložit kouskem papíru, nebo lépe kouskem látky (stačí jen opravdu malý kousek). Rozpojí se kloub zrcátka, do části, co je na karoserii se dá již zmiňovaný kousek látky a kloub se zase spojí. Když je vložené "ucpávky" moc, tak nejde kloub spojit, když málo, tak je pořád volný. S touto úpravou jezdím už asi 4-5let, je to rychlejší a jednodušší, než shánět celý nový kloub (tj. tu část co je na karoserii i zrcátko).
Luboš
12/7/2008 17:07:07
Zdravím všechny trabanťáky a žádám o pomoc. Mám k dispozici nové vnitřní zpětné zrcátko, ale nemohu nikde sehnat kloub, do kterého je vsazeno. Ten můj je již "vyčvachtaný" a zrcátko v něm nedrží. Upřímně řečeno, ani se mi ho nepodařilo demontovat. Pokud má někdo náhradní a nepotřebujej jej, ozvěte se mi. Předem děkuji za spolupráci. Luboš
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kloub vnitřního zpětného zrcátka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist