1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

souběh kol (3)
Mr_Kuj
7/7/2008 14:17:19
Navod na serizeni pomocou podomacky vyrobeneho pripravku je takmer v kazdej technickej literature o trabikoch. Otazne je, ci to ma pred STK vyznam, nakolko tam geometriu kolies nekontroluju. Ak sa bojis, ze kvoli zle nastavenej geometrii STKckou neprejdes, tak to sa obavat nemusis.
peter
6/7/2008 14:07:15
Jj, to bych vědel jak nato rád i já...
Nouf
3/7/2008 11:10:59
Ahoj,měl bych prosbu...neznáte někdo nějaký fígl jak seřídit souběh předních kol pomocí něčeho běžně dostupného...jde mi totiž o technickou...většina opravářů je na dovolených tak mi nezbývá než si to udělat sám:)Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: souběh kol

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist