1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
teplota válcu (2)
Mr_Kuj
7/7/2008 14:27:44
Ano, postaci. Kludne pouzi budik + cidlo zo Skody 120. Cidlo je vhodne umiestnit miesto jedneho srobu, ktory drzi bocny kryt motoru na 1. valci, je nutne si na to ale vyrobit "redukciu". Viac info najdes napr. aj na tychto strankach, v inych vlaknach, skus pohladat, kedysi sa to tu riesilo...
Worki Profil uživatele
26/6/2008 08:31:44
Zdravim, našel jsem zde mnoho přízpěvku ohledně měření teploty válcu, chci se zeptat jesli postačí obyčený teploměr (tedy do 120°) pro měření teploty vody a kde je nejlepší umístění čidla teploměru, díky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: teplota válcu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist