1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Blueprint / nákres (4)
Dante
11/10/2018 21:18:45
Ahoj všichni Jsem Monika z České republiky, jsem matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika internetových podvodníků, kteří mi těžce vyděděli peníze, hledali si konsolidační půjčku až do věrné noci, narazil jsem na příspěvek na dámu Volání Zaini Svědčí o tom, jak získala půjčku od pana Dante Paola Modlil jsem se a věřím, že mě Bůh nasměroval k Dante Cooperative Help, spolehlivé a důvěryhodné úvěrové společnosti, požádal jsem o $50 000 dolarů a podle mého překvapení můj úvěr byl schválen a převeden na můj bankovní účet do 48 hodin od mé žádosti. Jsem tady, abych se podělil o své svědectví se světem a také používám tyto prostředky, abych poradil všem uchazečům o úvěr tam, aby byli velice ostražití, protože tam je spousta podvodníků s jediným účelem podvrati nevinných uchazečů o půjčku, takže musíte být velmi velmi pro ty, kteří potřebují půjčku, doporučuji vám pomoc Dante Cooperative, zde je Dante Paola kontakt email: dantecooperativehelp@hotmail.com nebo Call or Whatsapp: +393511067514 Děkuji za váš čas a přeji ti to nejlepší. S pozdravem, Monika
Mr. Dékány Endre
15/8/2017 02:53:57
Pokusili jste se získat úvěry od bank bez úspěchu? Potřebujete naléhavě peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo založení vlastního podnikání? Pro více informací nás prosím kontaktujte emailem:(dakany.endre@gmail.com)

Nabídka půjčky.
RL LENDER
3/11/2014 07:36:24
Vážení Žadatel,
Jsem soukromý úvěr věřitel, který vydává úvěr ve velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Dáme se všechny druhy úvěru, jako je vzdělávací půjčky, obchodní půjčky, úvěru na bydlení, zemědělského úvěru, osobní půjčky, auto úvěr a další dobrý důvod, i já rozdávat půjčky od rozmezí $ 5,000- $ 50,000,000.00 v obou dolar, euro, libra a jiná měna na 3% úrokovou sazbou. Doba trvání 1- 30 roky v závislosti na množství, které potřebujete, jako půjčky .Pokud máte zájem prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: rllender@hotmail.com
David Trnka
11/6/2008 20:50:40
Dobrý den, sháním "blueprint" v co nejvyšším rozlišení (půdorys, bokorys, nárys...). prost něcio co vypadá asi takle "[URL]==" našel jsem to zde na stránkách, ale potřebuju to ve vysokém rozlišení. (jestli má někdo tuto stránku z katalogu, tak mi ji promím Vás naskenujtezabývám se 3D modelováním a Trabant 601 je můj favorit, tak mi prosím někdo poraďte, nebo pomozte. Děkuju
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Blueprint / nákres

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist