1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Oprava hlavního brzdového válce (7)
Paní Barbara D Wilkins
26/9/2016 18:38:11
Ahoj,

Jsem paní Barbara D Wilkins, generální ředitel společnosti DC úvěru Solution & amp; quot; nabídku finančník úvěr, nabízíme úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou a jsme AMA organizace, která vznikla na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste v každém finančním chaosu, a budete potřebovat finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty jazyce pěkný podnikání, nebo jste ji najít těžké získat
kapitál úvěr od místních bank, tedy nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Disponibilní částka: Naše nabídka úvěru se pohybuje od minimálně $ 3,000.00USD na maximum $ 3,000,000.00 USD.

Tvé jméno:
Částka půjčky:
Půjčka Doba trvání:
Platný Mobilní telefonní číslo:

Děkujeme za pochopení do kontaktu jak očekáváme

Pozdravy

Řízení
Paní Barbara D Wilkins
E-mail: mrsbarbarawilkinsfunds.usa@gmail.com
Tomáš Šústek Profil uživatele
10/6/2008 20:59:31
Děkuji všem za odovědi!
Ptak
9/6/2008 07:54:56
Hlavne se musi dat pozor na montaz.Gumicka se rada roztrhne o hranu zpetnych ventilku.A nejlepe pri montazi namazat brzdovou kapalinou, at to dobre klouze.
Pappe Profil uživatele
7/6/2008 12:01:08
Omlouvám se, přehlédl jsem, že jde o dvouokruhový válec. Vycházel jsem ze zkušenosti s jednookruhovým.
HaD Profil uživatele + foto
7/6/2008 09:23:26
Mám dojem, že na 2 okruhový brzdový válec originál německé gumičky nikdy neexistovaly jako náhradní díl! Nepočítalo se s výměnou, každý měl koupit nový válec. Gumičky tedy existují jen made in Hungary.
Pappe Profil uživatele
6/6/2008 20:13:34
Pokud na vnitřních stěnách válce nenajdete hrubší škrábance, závadu to odstraní. Z vlastní zkušenosti však pro přetěsnění doporučuji použít původní německé dobře skladované těsnění, než těsnění z druhovýroby, to za moc nestojí.
Tomáš Šústek Profil uživatele
6/6/2008 19:00:13
Dobrý den, protéká mi do vozidla brzdová kapalina z hlavního dvouokruhového válce, jelikož nový je velmi drahý, uvažuji, že vyměním jen těsnění pístků, myslíte, že to je správné řešení, resp. zda toto opatření bude dostatečné pro odstranění závady. Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Oprava hlavního brzdového válce

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist