1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Opěrka hlavy (6)
úvěrová nabídka
21/9/2017 11:33:36
Dobrý večer, pane / paní
Jsem paní Anabelle Martinezová, přicházím do styku s vámi, abych vás věděla, že jsem věřící vážná řečnická řeč, která nabízí půjčky a finanční půjčku, že všichni lidé, kteří ji potřebují, jsou vážně schopni splatit tento úvěr bez starostí. Můj úvěr nabízí dobu od 12 do 50 let na sazbě 3%.
Zde je moje e-mailová adresa: anabellemartinez229@gmail.com
Těším se na spolupráci s vámi, pokud jste v dobré víře.
Přílohy:  qqq.jpg (7,7 kB)
Ryan
10/4/2016 16:36:33
Ahoj !

Potřebujete legitimní a rychlou půjčku služby?

Použít Nyní a dostat své peníze naléhavě!

* Půjčit mezi $ 5000 až $ 50.000.000
* Vyberte si mezi 1 až 30 let splácet.

JMÉNO:
ČÁSTKA PŮJČKY:
doby trvání:
ZEMĚ:
TELEFONNÍ ČÍSLO:

Všechny tyto plány a více, kontaktujte nás emailem: ryanloanfunds@gmail.com

Pozdravy
Řízení.

Obraťte se na Speedy úvěr teď !!
Pita
16/5/2008 08:02:29
OK...
Děkuji Vám za radu, hned to půjdu zkusit!
Pavel JHB Profil uživatele
16/5/2008 02:05:03
Sahnout spodem pod potah a odjistit zajistovaci pruzinu (drat). Zpet to jde
normalka.
Hoďa
15/5/2008 20:13:46
nejlépe sáhnou rukou pod potah sedačky a v místě kde je opěrka je na kostře sedačky zajištovací drát na který stačí zatlačit a opěrka jde ven.popřípadě můžu vyfotit na jedné sedačce.
Pita
15/5/2008 19:44:22
Ahoj Trabi,
mám dotaz to jak vytáhnout černou plastovou opěrku hlavy zasunutou dvěma trubičkami do opěradla sedadla.
Zkoušel jsem různé fígle tlačit z boku atd. ale ono nic.
Prosím můžete mi amatérovi Trabi pordit ?
Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Opěrka hlavy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist