1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Opěrka hlavy (8)
williamarshal
24/1/2019 10:49:30
Potřebujete půjčku? Nabízíme všechny druhy úvěrů, jako jsou osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, podnikatelský úvěr, školní úvěr, úvěr na bydlení a úvěr z jakéhokoli důvodu a naléhavých potřeb! s úrokovou sazbou 1% Byla jste vaší bankou odepřena? Máte špatný kredit? Máte neplacené účty? Jste v dluzích? Potřebujete začít podnikat? Nebojte se, protože jsme zde, abychom vám nabídli šanci získat půjčku. Náš úvěr se pohybuje v libovolné výši. Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailovou adresu....aasimahaadilaahmed.loanfirm@gmail.com
WhatsApp board of directors......+14692402347
williamarshal@gmail.com
Bill Johnson
4/10/2018 01:37:44
Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem Klientům, kteří mají finanční problém a potřebují řešení. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od oprávněného věřitele. Ale .. udělali jsme tento rozdíl v úvěrovém průmyslu. Můžeme zajistit půjčku od rozsahu $ 5,000.00 USD do $ 500,000,000.00 USD až za 3% úroky Láskavě reagujte na tento e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

Naše služby zahrnují následující:

Konsolidace dluhu

Druhá hypotéka

Podnikové úvěry

Osobní půjčky

Mezinárodní půjčky

Půjčka pro jakékoliv druhy

Rodinné půjčky
financujeme malé úvěrové firmy, zprostředkovatele, drobné finanční instituce, protože máme neomezený kapitál. Další podrobnosti, které se týkají získání půjčky, nás kontaktujte, prosím, na tento e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

Pane Bill Johnson
úvěrová nabídka
21/9/2017 11:33:36
Dobrý večer, pane / paní
Jsem paní Anabelle Martinezová, přicházím do styku s vámi, abych vás věděla, že jsem věřící vážná řečnická řeč, která nabízí půjčky a finanční půjčku, že všichni lidé, kteří ji potřebují, jsou vážně schopni splatit tento úvěr bez starostí. Můj úvěr nabízí dobu od 12 do 50 let na sazbě 3%.
Zde je moje e-mailová adresa: anabellemartinez229@gmail.com
Těším se na spolupráci s vámi, pokud jste v dobré víře.
Přílohy:  qqq.jpg (7,7 kB)
Ryan
10/4/2016 16:36:33
Ahoj !

Potřebujete legitimní a rychlou půjčku služby?

Použít Nyní a dostat své peníze naléhavě!

* Půjčit mezi $ 5000 až $ 50.000.000
* Vyberte si mezi 1 až 30 let splácet.

JMÉNO:
ČÁSTKA PŮJČKY:
doby trvání:
ZEMĚ:
TELEFONNÍ ČÍSLO:

Všechny tyto plány a více, kontaktujte nás emailem: ryanloanfunds@gmail.com

Pozdravy
Řízení.

Obraťte se na Speedy úvěr teď !!
Pita
16/5/2008 08:02:29
OK...
Děkuji Vám za radu, hned to půjdu zkusit!
Pavel JHB Profil uživatele
16/5/2008 02:05:03
Sahnout spodem pod potah a odjistit zajistovaci pruzinu (drat). Zpet to jde
normalka.
Hoďa
15/5/2008 20:13:46
nejlépe sáhnou rukou pod potah sedačky a v místě kde je opěrka je na kostře sedačky zajištovací drát na který stačí zatlačit a opěrka jde ven.popřípadě můžu vyfotit na jedné sedačce.
Pita
15/5/2008 19:44:22
Ahoj Trabi,
mám dotaz to jak vytáhnout černou plastovou opěrku hlavy zasunutou dvěma trubičkami do opěradla sedadla.
Zkoušel jsem různé fígle tlačit z boku atd. ale ono nic.
Prosím můžete mi amatérovi Trabi pordit ?
Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Opěrka hlavy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist