1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Wartburg 353S - neznamy spinac (10)
eisenacher
17/5/2013 00:32:12
ten přepínač má polohy: zapnutej budík, vypnutej budík, a ta poslední poloha je že budík ukazuje POUZE KRITICKÉ HODNOTY (u palivoměru funguje pouze červená, u teploměu taky jenom červená, a u ekonoměru poslední 4 žlutý diody, takhle to mám já.
edo
21/5/2010 16:37:06
je potrebne pri prepise warburga čislo ramu aj karoserie?
mack Profil uživatele + foto
24/4/2008 21:14:29
Ps: Pavel má pravdu, červené hodnoty svítí, ale jen na teplotě a benzínu.
mack Profil uživatele + foto
24/4/2008 21:11:54
Tak vzhledem k tomu, že jsem měl Wartburgů 6Ks to vím naprosto určitě. Uprostřed vše vypnuto, Vlevo sdružený přístroj zapnuto, Vpravo kontrolka ruční brzdy ( pokud máš málo brzdové kapaliny bude na tebe svítit stále, slouží i jako kontrolka od plovákového spínače v nádržce brzdové kapaliny), je to tam pro kontrolu žárovky v kontrolce, jestli je funkční. Ten přepínač je i popsán v literatuře k W353.1.
Pavel JHB Profil uživatele
24/4/2008 18:31:11
VlaVla> ne je to tak, pokud to funguje nejak jinak, je to rozbity :-) Jeste
doplneni - ale nejsem si 100% jistej - i kdyz je budik vypnutej ukazuje
"cervene hodnoty"
VlaVla Profil uživatele + foto
24/4/2008 15:47:12
Topení to není. Větrák topení se zapíná jinde. Viz fotka. Taky má tři polohy (vypnuto, slabě, silně).
Při zapnutém zapalování se to chová takhle. Vlevo se nic neděje, uprostřed zhasne celý ten budík co píše Hoďa a napravo se rozsvítí kontrolka brzdové kapaliny. Nějaké nápady/vysvětlení?
Přílohy:  topeni.jpg (47,4 kB)
peter
24/4/2008 15:24:35
Noooo....to nebude pravda...
Ja mam ten vypinac na svojom kombi z roku 1980 a je to ventilator. Ja tom tak, ze v strede je vypnuty, hore fuka silno a dole pomaly....

P.S V roku 1980 nebol ekonomer neviem ci sa to zmenila funkcia toho vypinaca a co to robi ked to zapnes pri zapnutom zapalovani?
24/4/2008 14:59:13
Ano, něco takového dělá. Ale na co má tři polohy a hlavně k čemu má sloužit???? Zdá se mi podivné, aby originální přepínač sloužil jenom k vypínání palubního přístroje (už takový nápad sám o sobě mně přijde divný).
Hoďa
24/4/2008 13:13:42
ahoj..tento vypínač je na vypnutí toho budíku co je nad ním..ekonoměr ,teplota,palivo..měj se.
24/4/2008 11:14:11
Ahoj, včera jsem se stal majitelem vozu Wartburg 353S z roku 1987. Pod sdruženým přístrojem je třípolohový přepínač, ke kterému mně ani minulý majitel neřekl, k čemu má sloužit. Viz Foto. Ví to někdo z přítomných? Díky předem
Přílohy:  resizeofobraz068.jpg (25,9 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Wartburg 353S - neznamy spinac

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist