1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Dekarbonizace (4)
Karlos
26/4/2008 22:35:30
tak to sem napozoroval takže i já děkuju za radu
HaD Profil uživatele + foto
26/4/2008 09:23:35
Karlos > ještě bys ale měl asi napsat, že takto vyhřátý plech výfuku nehorázně rychle zhnije...
Karlos
26/4/2008 08:23:04
zdravím, já dekarbonizuju všechno, předřadnej tlumič, rouru i zadní tlumič. U těch tlumiču se může stát že se přepálí nějáká přepážka, auto má pak ostřejší zvuk ale jen lhce. No a technicky to záleží na možnostech. Od technika Z bývalého trabiservisu vím, že oni sundavali celou výfukouvou soustavu v celku, postavili ji ke zdi a nahřívali autogenem tak dlouho dokud se ten sajrajt nevzňal a pak ho hřáli tak dlouho dokud se dýmilo. Já autogen nemám takže vejfuk rozeberu na díly, udelám si táborák a jedu. Do každýho dílu naleju trochu benzínu a hodim ho na oheň. Benzín vzplane a vnitřek se vypálí, hodně to čoudí :) a takhle to opakuju tokud to nepřestane dýmit. Když seženu tak do toho ještě foukám kompresorem nebo obráceným chodem vysavače aby to mělo grády. A vždycky jsem dosáhl uspokojivých výsledků.
Nouf
21/4/2008 18:57:51
Zdravím,měl bych prosbu...co vše se dekarbonizuje a čím.Děkuji:)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dekarbonizace

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist