1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Diferenciál-prosí (2)
Kala
14/4/2008 17:57:02
Děkuji Vám za rady a pomoc.Už se mi to podařilo rozdělat :-)Drželo to opravdu na té tyčce co je na ni ten černý kroužek.Zajímavé bylo,že když jsem pobral moudra od Vás a chystal se druhý denvyťuknout ten kolíček na té osičce tak mi to nedalo a ještě jsem to zkusil,(protože jsem se bál že se budu pak mordovat s tou pružinou abych ji tam dostal zpátky) a ono to najednou šlo od sebe.Ale nakonec jsem tomu stejně neuniknul protože když jsem to dával do kupy tak jsem to zase nemohl narvat zpět :-) takže jsem to stejně nakonec rozdělal,a pak to šlo krásně.Ta osička byla stejně nějaká zatuhlá že jsem s ní sotva hnul a pak když jsem ji vyčistil a namazal tak chodila volně.Aspoň jsem tím vyřešil další problém.Ještě jednou díky a čau.
Ivosh Profil uživatele + foto
10/4/2008 20:15:24
Oska drzi na cepu. Ten musis vydelat, pak osku vytahnes.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Diferenciál-prosí

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist