1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Chcípá a netáhne (13)
Tomáš
27/7/2010 18:42:19
bohužel to nepůjde.Je odřezaný držák ventilátoru a je tam daný alternátor a celé je to na 12 V.
lil B.G.
18/7/2010 21:34:27
Tak to předělej zpět... Stejně v tom nevidím velkou výhodu.
Tomáš
18/7/2010 15:40:44
ty ventilátory vhání vzduch přímo mezi žebra.Když dám ruku za motor tak uniká horký vzduch pryč.Předchozímu majiteli to fungovalo až ted to začlo blbnout :-(
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
13/7/2010 09:44:46
motor se ti přehřívá, ty plechy kolem motoru nejsou na parádu, ale nutí vzduch proudit kolem žeber.
Tomáš
10/7/2010 20:56:05
Došel jsem z dílny a zjistil jsem že žádný válec není přidřený.Nenapadá vás nějaká jiná závada?díky za každou radu
Tomáš
10/7/2010 09:12:24
mám to bez plechů kolem motoru a ještě sou tam dva velké elektrické ventilátory.
lil B.G.
10/7/2010 08:46:13
Jaktože se můžeš dotknout hlav? Možná bych řekl, že to máš přidřený na válcích..
Tomáš
9/7/2010 20:45:26
Ahojte,mám problém.Když ujedu cca 5 km s trabantem a je značně zahřátý tak dost podstatně klesne výkon a motor se během pár minut sám zastaví.Při pokusu jej opět nastartovat se ozve jakési cvaknutí jako by starter neměl sílu otočit motorem.Po cca 30 minutách až se dá udržet ruka na hlavách tak jde zase nastartovat a jezdí do té doby než se zase zahřeje.Děkuji za každou radu
Lasky
7/9/2009 16:51:47
Zdar všem příznivcům Trabantů, potřeboval bych poradit: Mám trabantíka 12V na blbnutí po lese. Poslední dobou mám problém, že motor táhne jenom na sytič, jakmile ho vypnu tak ztratí výkon. Už jsem čistil nádrž, karbec, svíčky, ale nepomohlo to. Podle mne to bude nějaká mechanická závada, třeba přicpaný výfuk-může to mít na to vliv? Prosím poraďte. Díky.
Lasky
24/12/2008 14:00:19
Zdarec všichni příznivci Trabantíků, potřeboval bych poradit. Mám 12 V de luxe a nechce se mu jet. Na sytič jede, jakmile ho vypnu, tak nejde do otáček. Karburátor jsem vyčistil, svíčky taky, nádrž taky. Poraďte prosím někdo. Díky.
HaD Profil uživatele + foto
8/4/2008 21:37:56
Přední díl se neucpává, jsou tam dost vysoké teploty na nějaké usazování... To spíš zadní, ale ten nejspíš nebude způsobovat jednoválcovou jízdu. Spíš bych tipoval na zapalování (něco tam zatuhne a kladívko nespíná).
Ondřej Klos
8/4/2008 15:24:49
Honzo, napadá mě "zanesený přední tlumič výfuku".
Ondra.
Honza
8/4/2008 11:34:48
Ahoj Trabantologové, rád bych se s Vámi podělil s problémem, který mám. Vždy když auto stojí déle - stačí jedna noc, tak nastává toto:
Nastartuji ihned, motor za neustálého mírného přidávání plynu drží, ale nechce se mu do otáček a velmi šopatně táhne i když vypnu sytič. Když chci v prvních pěti minutách do kopce, tak to chcípá, motor to neutáhne. Najednou jako by vždy obživl a táhne normálně. Avšak trvá to dlouho, než na volnoběch nechcípá - už topení topí, ale na neutrál stále chcípe.

Před tím byla špatná svíčka, vyloženě to jelo jen na jeden válec, proto jsem vyměnil obě svíčky a dal jsem Brisk N15C, ovšem přetrvává výše popsaná záhada.

Nemohl by to být přiucpaný karbec?

Dík za radu.

Honza.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Chcípá a netáhne

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist